fugazi

V Kolumbii si jen tak mimochodem natočili svůj nepřiznanej Resident Evil, kdy hovno vlítne do větráku hned v půlce prvního dílu a začne strašnej jungle gore fest. Je to béčkový, občas trochu laciný, ale díky svojí intenzitě se to dá sjet na jeden zátah. Stejně jako poslední hra… 7/10 ()

Deyw

zatim 2dily a je to velice nadejne a zajimave. :) tak to pak zesrali.. 😂 jeden dil dobra akce celkem..no pak kravina 😂 ()

xLIGHTx

Seriál dáva priestor elitnému komandu, ktoré je vysadené v džungli, tam majú nájsť a odstrániť nepohodlnú osobu, lenže v džungli je okrem nich a ich cieľa i niečo iné. Z Kolumbie dorazilo dosť veľké prekvapenie. Akčný survival thriller horor s dávkou mysteriózna. Asi zaujímavé pre fanúšikov kultového prvého Predátora so Schwarzeneggerom, určitá variácia (aspoň pre mňa zaujímavá záležitosť, ale sci-fi to není, jasný pane ;). Prvý diel Mil Colmillos viacerými momentmi odkazuje rovno na pôvodný film z r. 1987, ale ani nie v zmysle lacnej kópie, prípadne vykrádačky, skôr možno akejsi pocty, ale inak to ide svojou vlastnou cestou, relatívne originálnou a zlo tu má inú podobu. (SPOILER ALERT - inak sú tu mnohé podobnosti, príp. odkazy ako napr. jednotka vojakov má v džungli tiež niekoho zlikvidovať a napadne ich neznáme zlo & zmasakrované a naaranžované mŕtvoly obetí & "ufiknutá" strieľajúca ruka na zemi - ako u Carla Weathersa v jednotke a iné, koniec SPOILEROV.) Zaváňa to inak miestami aj prvkami z Apocalypse Now. No nič. Niekto sa možno bude na seriál sťažovať, frflať. Ja vôbec nie. Veď sto ľudí, sto chutí a tak to má byť. 4,5 vrecka/pytlíka na hlavu ;), teda 4,5 hviezdy z piatich. ()

iXtr3m3

Silnejšie tri hviezdy, na štyri sa to nedotiahlo, lebo sme sa z pozadia dozvedeli žalostne málo, xy otáznikov zostalo a minimum odpovedí sme dostali. Je to pekne atmosféricky natočené aj ozvučené, ale forma prebila obsah. Uvidíme v druhej sérii, ak príde, pretože stále sú o nej len dohady, ale v podstate ďalšie post-apo z toho vychádza a tých je xy, takže sa bojím, že to padne na hubu, ako kopa iných projektov, po ktorých sa zľahla zem rok-dva po natočení a odvysielaní. ()

dannyyy

Tak toto je pro mě veliké překvapení. Čekal jsem nějaké laciné béčko, ale tomu se tak naštěstí nestalo. Feeling z Predátora v úvodních epizodách to rozhodně má a dále to je čistý vojenský survival v džungli, který ani na chvíli nenudí. Obsazení a hudba na výbornou! V pátém díle jsem při sledování ani nedýchal. Řežba se vším všudy! Kdyby nebylo toho hodně otevřeného konce, tak dám plný počet hvězd. Zde hrozí, že když se seriál neujme, tak k pokračování nedojde a nedozvíme se nic. Mohli to vše zabalit jen do jediné série. ()