Pandémia: Záverečný boj

• Česko Poslední z vyvolených (viac)

Po tom, čo civilizácia podľahne smrtiacej pandémii a jeho žena je zavraždená, John Wood (Daniel Stisen), bývalý vojak špeciálnych jednotiek, opustí vojenskú službu a stane sa pustovníkom v severskej divočine. Po rokoch sa na jeho prahu objaví zranená žena Maria Johnsonová (Olga Kent). Bola pokusným králikom v laboratóriu, ktoré sa snažilo nájsť vakcínu, ktorá by zachránila ľudstvo. Jej prenasledovatelia veria, že jej krv je kľúčom k celosvetovej liečbe. John zistí, že Mariiným prenasledovateľom nie je nikto iný ako veliteľ Stone (Daniel Nehme), muž, ktorý pred niekoľkými rokmi zavraždil jeho ženu, a neváha jej preto pomôcť... (TV Markíza)

Heywood odpad!

Ona s výrazem blkbky a botulinovou hubou, on šeptající svalovec a Robin Hood se samopalem a lukem, oni padouši bez rozumu a bitka na 3m2 může začít, kdy prvních pár minut blbka všechno totálně zmrví, aby se proměnila v neohroženou bojovnicí s kopím. To už film začne být směšný i zpracováním. Proč oba neuprchnou a rozdají lidem lék nikdo nevysvětluje a tak střelecké hody a čágo bélo pokračuje. Odpad je ještě slušné slovo za tenhle škvár. ()

Easykill

Casting na tuhle ultra tragédii dělali nejspíš někde ve fitku tvl. Neherci tuhý jak Přemek podlaha. Ovšem Jako parodie na akční nářezy to funguje skvěle.. ()

mdf odpad!

Déčková slátanina, přehlídka kulturistických anabolik,kdy jeden střílí a má  50 mrtvých a jeho nikdo netrefí,pak tam musí být nějaká ženská,co musí trochu vypadat a mít větší kozy.Pokud chcete ušetřit svůj čas,tak se koukejte radši na něco jiného. ()

aglorg

Pokud by nechali tu ženskou dělat pouze uprchlici (a né zničehonic zrozenou segru RAMBA) , tak by to bylo slušný béčko. Beru zpět. Teď jsem to dokoukal a je to fakt ubohý. ()

tein odpad!

Nedodivano! Nedivatelne! Takhle to dopada kdyz celej film je postaven na svalech a ultramegadrsnackym chraplaku hlavni postavy, misto toto, aby se nekdo venoval pribehu, scenari, hereckym vykonum...  a proste vsemu co dela film filmem. ()

ofanvex odpad!

Děsná kravina. Přidat trochu humoru a je z toho docela dobrá parodie na céčkový akční filmy. Takhle je to jenom nepředstavitelně debilní. Herci neschopní, hlavní hrdina absolutně nesympatický, Dialogy nedávají smysl - jak kdyby někdo jenom opsal bubliny z přihlouplýho komiksu. Děj a chování naprosto všech nedávají smysl. A končí to taky dementně. Prostě odpad. ()

T.E.Elf

Uff, Tak tohle se dá pouze ... v čekárně u doktora nebo při jiném čekání na něco ... třeba na čtvrtý pivo. Řadím ho do kategorie =D=, protože tam jsou samí drsňáci a podkategore =V= jako vakcína na fšecko. Štěková postavička Dr. s výbavou injekčních sříkaček a jehel na taktické vestě s počtem zásahů (vakcinovacích?) mne však velmi pobavila, takže půl hvězdy. Další celá hvězda by byla za tu bloncku, je totiž podobná holce, co jsem měl kdysi rád.  Ale ta moje měla hezčí zadek, takže půl hvězdy srážka. To je asi tak vše, co se dá o tom filmu říci. ()