Hádkovci

• Česko Hádkovi (viac)

Keď sa rodina zíde pokope, je to vždy radosť. Alebo nie? Dvaja bratia s manželkami sa spolu stretávajú v byte svojho starého otca, ktorý je v nemocnici a vôbec to s ním nevyzerá dobre. Bratia sú úplne rozdielni, ale majú sa svojím spôsobom radi, zato ich manželky sa nemôžu vystáť a vzájomné ohováranie je pre ne neoddeliteľnou súčasťou života. Vo vzduchu visí dedičstvo po dedkovi, ale na rodinné stretnutie dorazí aj otec obidvoch bratov s dôležitou novinkou. Starký chce s nimi všetkými ísť k moru, aby ho aspoň raz v živote videl. Svojrázni príbuzní musia teda toho spolu ešte veľa prebrať, ale narážajú na jeden problém. Nikdy sa nezhodnú a vždy skončia pri tom, že sa pohádajú. Sú to totiž Hádkovci. (Bontonfilm SK)

zrudicka

Já ani popravdě nevím, jestli se mi to vlastně líbilo nebo to byl propadák. Ale vidět už to asi nemusím.  + bod za mě, že Kuba Prachař konečně dostal i "vážnejší" roli a ne jen přihlouplého vtipálka jako vždy. Ráda jsem ho viděla i v jiné poloze. Jinak kdyby bratry Hádky hráli bratři Hádci byl by to top. ()

hanca.uh

........a mně se to náhodou docela líbilo:-))). Všichni hráli svoje obsazené postavy skvěle a myslím, že si to i docela užívali, Sandra s Prachařem teda za mě vedli:-). Samozřejmě to bylo občas trochu mimo, ale celkově jsem se bavila a usmívala se tomuto "jednoduchému" scénáři, takže jo - s klidem dám 4 hvězdy. ()

vavsek

Film byl zezačátku dost slibný, prvních pár minut mě bavilo a těšil jsem se na zápletku, ale postupem času to upadalo víc a víc, až se to stalo dost zoufalou trapnou situací za situací, které nebyly bohužel ani trapnohumorné. ()

Klik

… dle maleho zajmu o hodnoceni, bude navstevnost slaba, dalsi televizni film, co v kine nema co delat, mozna by zabodoval na Prime v pondeli vecer, ale proc tyto slaboduche pokusy kina jeste vubec berou. Klik ()

Amabolliki

Pět hvězdiček, kdo viděl Bylo nás pět nelze jinak. Původně jsem na film šel kvůli pí. Čvančarové, ale to jsem nevěděl, že tam bude i pí. Nováková s bradavkami a v kraťáskách. Akorát pí. se to asi nelíbilo, protože na dotaz, jestli se jí to líbí se na mě zase shovívavě podívala. ()

Redyx1

Tak naprosté zklamání a stejně jako další lidé v kině jsme nevěřícně po odchodu kroutili hlavama,neboť celý film se odehrává jen v bytě a na balkoně.Nechápu,že takovou slátaninu,jinak kvalitní herci natočili. ()

lesis

Čvančarová je tu opravdu nechutná, naprosto jiná osoba, nebýt napsaná v titulcich, nepoznala bych, klobouk dolů. Jinak taková zbytečná blbost, přesně natočeno dle mych bratrů a rodiny, fakt jak skryta kamera :) Čermák nejlepší, Prachař nezklamal, jako vždy :) ()

tein

Zacatek je dost slabej ale pozdeji se to slusne rozjede. Clovek se u toho obcas opravdu zasmeje ale zadna velka bomba to neni. Sice je to fakt dost blbost ale cloveka docela zabavi, takze davam 50% ()

aanndduull

Zajímavý námět, ale špatně zpracován. Hádky provází každou rodinu, a každý si tam něco najde. Výkony většiny jsou super, kazí mi to Sandra Nováková která prostě neumí hrát, a nebýt manžela tak si v žádném filmu nezahraje. ()

Filooos

Skvělé jsem si tuto komedii užil.  Postavy jsou zahrané naprosto dokonale. Tolik hlášek v jednom filmu už dlouho nepamatuju.  Paráda ()

Lu.Pta.K.

Tohle je divadelní hra a ne film... Všichni herci odvedli perfektní práci. Extrémně nevkusné tapety často až rušily celkový dojem. (V sedmdesátkách jsem vyrůstal, ale tahle deb.lní tapety jsem nikdy neviděl, teda...) Zápletka trochu nedotažená. Ale, jak už jsem napsal v úvodu, Všichni herci jedou na plný plyn a je to radost sledovat. Proto tři hvězdičky. ()

slatkakuca

Škoda takového hodnocení, přišlo mi to na české poměry fakt skvělý. Herecky vedla Sandra Nováková a Jitka Čvančarová. Chvílema zdlouhavé, ale jinak překvapilo. ()

negativ

Udělat situační komedii více méně v jedné místnosti chce vypilovaný vtipný scénář a zajímavé momenty překvapení. To se tady hrubě podcenilo, nebylo tu z toho téměř nic - půlku stopáže se hledá "papírek" jehož role je vlastně zcela bezvýznamná. Už jen chybělo, aby někdo šišlal a byla by to bžunda na jednu *.BTW Sandra N. stále velmi šaramantní... ()

Calabria

Určitě českej naprumer film, ty spojitosti i soundtrack super, celý natočené v jedne místi, krásné stylizované, Sandra Nováková postavu 18ctky pořád na to že je mamina. Trochu mě štval název hadkovy, protože se pořád hadaj, no ale oni vlastně na hadkovy celkem vypadaj 😀. Nacastoní top herci, za mě povedeni. Čelo dobu jsem si říkal že jak tam se vším zamíchá Polisenska, to se sice nestalo, ale i tak super je to koneckonců o absurditě hádek že? ()

Alusshka

Rádoby vtipné hlášky a narážky, ale snížená kvalita a obsazenost kvalitními herci, není dobrá kombinace. Pokus o humor a komedii, kdy jediný vtipný kousek byl v podání pana Pavelky. ()