Policista kmene Navajo Joe Leaphorn (Zahn McClarnon) musí vyřešit sérii zločinů. Spolupracuje s novým zástupcem Jimem Chee (Kiowa Gordon), který se do rezervace vrátil poprvé od dětství. Společně čelí zlým silám, pozemským i nadpřirozeným. (mac000)

Recenzie používateľa david141474 k tomuto seriálu (3)

Dark Winds (2022)

Tenhle seriál nelze popsat slovy! Tento seriál je klenot filmové kinematografie! Tenhle seriál je nejlepší seriál který jsem letos viděl a dalo by se říct, že je nejlepší seriál, který jsem v životě viděl! Tenhle seriál nemá žádný slabý místa, pořád se v něm něco děje a to se moc často u seriálů neděje. Herci předvádějí neuvěřitelný výkony a v tomhle seriálu je to perfektně vidět. Děj je prostě a jednoduše neuvěřitelnej, že zůstává rozum stát. Od začátku seriálu je to neuvěřitelně napínavý, napínavější finále jsem snad v životě neviděl. Chemie mezi herci a postavami funguje velmi dobře . Romantika mezi hlavními postavami funguje taky velmi dobře a abych se přiznal celkem jsem jim ten vztah přál. Tenhle seriál by měli vidět všichni fanoušci napínavých dramatických kriminálek. 100/10 nejlepší seriál, který jsem kdy v životě viděl a teď nekecám, nižší známku dát ani nemůžu! ()

Season 1 (2022) (S01)

Když jsem předloni psal recenzi právě na Dark Winds, dal jsem tomu stovku, a teď když vyšla druhá série jsem si řekl, že se na to podívám znova a třeba to trochu opravím. A tak musím říct, že i na druhé zhlédnutí je to perfektní! Herecké obsazení je fajn, konečně si ten McClarnon zahrál hlavní roli. Herecký výkony byly hodně fajne. Soundtrack byl skvělej. Děj byl dost zajímavej. Rodinný vztahy jsou tu zahraný taky naprosto perfektně. Atmosféra je tady velice nepříjemná. Těch 6 dílů uteče tak rychle, že to ani nezaznamenáte a to je za mě záruka kvality. Já su velice spokojen a mohu jen doporučit! 10/10 Místo stovky dám 10. ()

Season 2 (2023) (S02)

Život jde dál, postavy se vyvíjejí, atmosféra houstne a objeví se tu vrah syna Leaphorna. Herec Nicholas Logan, který se objevil i v příšernosti zvané Organ Trail, tady podává dosti solidní výkon. Jemu ti psychopati dost sedí. Každá scéna s ním byla neskutečně zžíravá a ta atmosféra, ta byla hodně nervydrásající. Dark Winds se vždycky mohlo pochlubit kvalitní atmosférou a hereckými výkony, ty tady jsou taky hodně fajne. Soundtrack je fajn. Nějaká akcička nesměla chybět. Byl tady zmíněn i románek mezi Elvisem a Jessicou Matten, takže to byla taková zajímavá vložka, která se tam stejně moc neřešila. No a taková scéna při putování přes pustinu mi do teď přijde jako nejlepší scéna celý druhý série. Já mohu jen doporučit! 10/10 Ani druhá série si nepohoršila! ()