david141474

Když jsem předloni psal recenzi právě na Dark Winds, dal jsem tomu stovku, a teď když vyšla druhá série jsem si řekl, že se na to podívám znova a třeba to trochu opravím. A tak musím říct, že i na druhé zhlédnutí je to perfektní! Herecké obsazení je fajn, konečně si ten McClarnon zahrál hlavní roli. Herecký výkony byly hodně fajne. Soundtrack byl skvělej. Děj byl dost zajímavej. Rodinný vztahy jsou tu zahraný taky naprosto perfektně. Atmosféra je tady velice nepříjemná. Těch 6 dílů uteče tak rychle, že to ani nezaznamenáte a to je za mě záruka kvality. Já su velice spokojen a mohu jen doporučit! 10/10 Místo stovky dám 10. ()

Mamlas

McClarnon si na stará kolena udělal radost a má svůj vlastní seriál o chudácích utlačovaných indiánech. Nicméně na tohle neměl a nemá. Podle hodnocení mu to v první sérii sice lidi převážně žerou, můj názor je ale odlišný. Na to, že se tam za celých 6 dílů prakticky nic neudálo, to bylo často nepřehledné. Nuda, kecy, obyčeje, vidiny, kecy, kecy, čarodějnice, kecy a nuda. Zkraje a na konci maličko akce, jinak nezajímavá, nesmírně pomalá a unylá zívačka. A těch chyb a nesmyslů, zejména v posledním díle, už bylo fakt přespříliš. Pochválit jde jen hezké obrázky. ↘️ 15% ()

warrenur

Priemerny a k zaveru zial az prilis naivny pribeh v indianskej komunite Navahov. Posledne dve epizody moc pevne pokope vsak nedrzali. Zahn McClarnon so svojim vyrovnanym stoickym kludom sa tu hodi, nie tak zvysok zucastnenych. Dva-tri predvidatelne "twisty" so zlym bielym muzom a jednoducha romanticka linia. Pacil sa mi vsak treti diel, ktory je takmer cely venovany indianskym tradiciam. Netusim, nakolko bol autenticky, ale zabavil. A aby som neopomenul, obcas nejake to "samanske urieknutie". :) Oddychovka pre nenarocnych, za mna cajicek. ()