Na místě brutální vraždy se najde figurka z kaštanů a na základě téhle stopy pak dvojice detektivů pátrá po vrahovi, který má prsty ve zmizení dcery známé političky. (Netflix)

Recenzie používateľa Najt k tomuto seriálu (2)

Kaštánek (2021)

Jedno z nejlepších kriminálních dramat poslední doby. Nejde ani tak o samotné vyšetřování ale o příběh, který tu byl vynikající s pořádnými zvraty. Postavy mě až tolik nezaujaly, ale i tak se jedná o velmi povedené dílo. Atmosféra by se dala krájet, prostředí je pěkné a vraždy zajímavé. Škoda ze nebyly znázorněny více do detailu a že konec nebyl víc akční a trošku podrobnější. Brát za tohle hvězdičku můžu ale nejsem hnidopich. Hodnotím to jako celek a nehledám v tom chyby, nejsem totiž kritik. Takže jako celek plný počet hvězd, hodnocení taky odpovídá a klidně by mohlo být o pár procent i lepší, kvalita tohoto díla je toto totiž hodna. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Od začátku to je dobrý a zajímavý ale od 3 episody se to začalo pořádně rozjíždět. 4 a hlavně 5 episoda to už byl opravdu masakr. Příběh je parádní souvislosti se začínají rozmotávat a atmosféra je naplněná až po okraj. Tenhle seriál je opravdu veliké překvapení a tato episoda je opravdu našlapaná. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD