Na místě brutální vraždy se najde figurka z kaštanů a na základě téhle stopy pak dvojice detektivů pátrá po vrahovi, který má prsty ve zmizení dcery známé političky. (Netflix)

Nikol45

Norové a Dánové fakt umí. Mám moc ráda jejich filmy. Je v nich vždy něco mrazivého až děsivého. Kaštánek je super minisérie. Všechny díly jsem vyloženě hltala a to nemluvím o konci. Příjemně mě překvapil. Obsazení mi nijak nevadilo. Za mne plný počet hvězd ()

Kacka1969

Super, miniserie zcela splnila moje očekávání , jaký má být skandinávský hororothriller. Jsem vděčná i za happyend. Připadalo mi i logické, protože vrah šel cíleně jen po matkách, které podle něho zanedbávaly děti. Ale dřív mě děsily jen sněhuláci, teď i kaštanoví panáčci!😱 ()

Petrus_Ka

Jeden z nejlepších severských seriálů, přísahám! Prolínající scény skandinávská ponurost, konečný plotwist. Osobně byhh vraha netipla, asi ani omylem. Geniální! ()

Amberjack

Místy pěkně syrové a napumpované severskou atmosférou. Ale nebál bych se i přitvrdit - víc krve, víc uplakaných dětí, víc rozbitých osudů. Spád to každopádně má poměrně velký. Daní za to je, že některé situace a scény působí trochu vyumělkovaně. Ale pokud nemáte v seriálech rádi výplňovou vatu, tak tady jí právě zase tak moc není. Dvojice detektivů je dost nevýrazná, ale to by asi taky ani moc nevadilo. Hlavní padouch nebo padouši (ať nespoiluju jejich počet) a jejich jednání a motivace patří k tomu lepšímu, co se v kriminálkách objevuje. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD