Sousední města Piltover a Zaun proti sobě válčí a dvě sestry stojí v souboji magických technologií a protichůdných názorů na opačných stranách barikády. (Netflix)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (11)

Arcane: League of Legends (2021)

Nemůžu si pomoct, ale asi jsem začal být fanda lol universa, tohle bylo fakt dokonalý, nejvíc animace, zapamatovatelný postavy, který měli vývoj a super příběh, co víc si přát ? Jinx to tahala až moc, jeji staredown proti Ekkovi je pro mě nejlepší scéna celého seriálu a nejspíše jsem si jí minimálně už tak 30x pustil :D Jop, tohle jde do mých top 10. seriálů. ()

Season 1 (2021) (S01)

Vývoj postavy Jinx je určitě main aspektem 1. série. V další sérii předpokládám že spory mezi Undercity a Piltover vyeskalují a bude nějaká ta válka. ()

Tak vás tu vítáme (2021) (S01E01)

Jako absolutní neznalec lolka musím i tak říct že zatím naprostá spokojenost, anglický dabing je fakt povedenej, animace je nádherná a cyberpunkové prostředí to jen vylepšuje. ()

Některá tajemství je lepší nechat být (2021) (S01E02)

Jayce si zahrával s magií a vymstilo se mu to, před soudem ze sebe udělat klasického šíleného vědce, takže mu nikdo nevěří. Parta se zatím úspěšně schovává před "strážci zákona". ()

Změnu přinese jenom násilí (2021) (S01E03)

Wow respekt, stalo se toho tolik, autorům se povedlo něco, co se moc nevidí. Jen z loru těhle 3. epizod by někdo jiný udělal celej seriál, za to mega cením, žádnej čas na nějaký kecy, ale pořádná řežba. ()

Krásný Den pokroku! (2021) (S01E04)

Jinx nejvíc badass postava, její progress fakt překvapil, je z ní šílená puberťačka co vyrábí výbušniny. Město díky využití magie zkvétá. ()

Každý chce být můj nepřítel (2021) (S01E05)

Vi se dostává pryč z lochu za pomoci Caitlyn, hledá svoji sestru Jinx, ale neví, že se přidala na stranu Silca. Jinx mezitím s arkánou kuje pikle. Z toho soundtracku nemůžu, to je pastva pro uši. ()

Když se tyhle stěny zřítí (2021) (S01E06)

Vi a Powder se setkávají, jenže jak to tak bývá tak v nejlepším se vše pokazí a Vi je chycena. Nechápu že jsem tenhle seroš minulej rok vynechal, i když jsem věděl, že to má takové hodnocení. ()

Malý zachránce (2021) (S01E07)

Tak to si děláte prdel, káááááámo ta scéna s Jinx proti Ekkovi, to bylo v přepalu, to je zatím totální highlight seriálu, songa z ty scény instantně letěla do playlistu, WOW. ()

Olej a voda (2021) (S01E08)

Překvapilo mě, že jak Ekko, tak i Jinx přežili, jako u Jinx jsem to čekal, nemůžou jen tak zabít main postavu, ale u Ekka ? Asi vadná výbušnina :D Jinak hextechonologie v rukou Vi byla fakt něco. ()

Stvořili jste monstrum (2021) (S01E09)

Ten konec je neskutečnej bait na další sérii, kterou doufám co nejdřív vydají, jsem fakt překvapenej jak moc super to byla jízda. Jinx number one. ()

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.01.2023

Herním adaptacím se po letech nezdarů a posměchu začíná mimořádně dařit. Sony slaví úspěch s Uncharted nebo The Last of Us, Netflix zase s Arcane podle světa League of Legends, no a Amazon teď zkusí… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD