Mieruko-čan

• Japonsko Mieruko-chan (viac)
Japonsko, 2021, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Tomoki Izumi (komiks)

Scenár:

Kenta Ihara

Kamera:

Jang Xiaomu

Hudba:

Utatane Kana

Ajane Sakura, Kaede Hondo, Sora Amamija, Ikuko Tani, Júiči Nakamura, Jumiri Hanamori, Kósuke Toriumi, Hitomi Nabatame, Nobuo Tobita, Ajaka Nanase (viac)

Jednoho dne začne Miko vídat ohavné příšery, které ostatní vidět nemohou. Její reakce však není, že od nich bude utíkat nebo se jim vyhýbat. Jednoduše se rozhodne je naprosto ignorovat. Dokáže si udržet pevnou tvář a pokračovat v jejím každodenním životě, zatímco je obklopena těmito strašlivými monstry? (mikki089)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (13)

Mieruko-čan (2021)

Takový mix dívčího seriálu, kde se řeší chození do školy, jídlo, záliba v hororových filmech, nákupy spodního prádla podobně s podivnou schopností vidět duchy. Zvláštnost seriálu je však ta, že se hlavní hrdinka vyhýbá jakékoliv interakci s nimi. Takže jde hlavně o jejich ignorování, což vzhledem k tomu jaké zrůdy to jsou a co provádějí jde jen vypětím všech sil. ()

Mieru? (2021) (E01)

Náhodná holka, asi milovník hororů z ničeho nic vidí duchy. Nevím proč a nevíme jak. Ale její pokerface možná zachraňuje život? ()

Čó mieru (2021) (E02)

Kromě toho, že duchové jsou skuteční, tak se podle jejich přítomnosti dá poznat dobrý a špatný člověk. ()

Mada Mieru (2021) (E03)

Ochrana proti duchům nefunguje ve 100% jak se zdá. Kamarádka magnet na duchu a nejen na ty úchylné. ()

Jappari mieru (2021) (E04)

Další a další duchové. Při trochu choulostivých situacích. A závěr trochu nečekaný. Duch, kterého by jen tak někdo nečekal. ()

Wataši mo mieru (2021) (E05)

Dalo by se to nazvat první komunikací s duchem. A také odhalení schopností další holky. ()

Sugoi no Mieru (2021) (E06)

Setkání s mega velkým duchem. Jak se jej zbavit? Naštěstím ještě větším duchem. ()

Mita? (2021) (E07)

Malá holka chce ukázat té větší, že má nějaké schopnosti. Přitom vidí a umí úplný kulový. Stále ale nevíme, jestli je ti duchové můžou reálně nějak zranit. ()

Mieteru Mono (2021) (E08)

Zajímaví scéna ve vlaku. Takže víme, že duchové nemohou ublížit. Alespoň ne neúmyslně. Lidský padouch ve škole? ()

Mita Koto Aru (2021) (E09)

Návštěva strašidelného domu kvůli koblihám. Konečně hlavní hrdinka nemusí bát se bát. ()

Miru na (2021) (E10)

Víme co způsobuje hlad. Škoda. že spolu holky trochu více nekomunikují. Počet záchran se prudce tenčí. ()

Miru? (2021) (E11)

Nic asi není jak se na první pohled zdá. Postavení se protivníkovi. ()

Mieruko-čan (2021) (E12)

Tady mě fakt nasralo, že jsem se nedozvěděl proč se vše vlastně děje. ()