Zuzana (Kristína Svarinská) sa ako študentka na univerzite zamilovala do svojho profesora telocviku Honzu (Martin Hofmann). Honza však bol vtedy ženatý s Adélou (Jitka Čvančarová), s ktorou má deti Adama a Viléma. Honza sa teda rozviedol s Adélou a tá si našla Roberta (Jiří Vyorálek), ktorý sa kvôli nej rozviedol s Katkou (Anna Polívková), s ktorou má dcéry Júliu a Báru. Zuzana nemá deti, až teraz jedno čaká s Honzom a okrem toho sa stará o svoju babku (Eva Holubová), ktorá začína trpieť demenciou. Všetci títo ľudia musia spolu vychádzať, chodiť do školy, do práce, k zubárovi, na krúžky, na ragbyové tréningy, mať čo jesť a nezblázniť sa z toho. A presne o tom je život. A Striedavka... (Bontonfilm SK)

NinetyOne

Na tak hvězdné obsazení to zase tak úžasné nebylo. Samozřejmě - kde je Hofmann, tam je hvězda navíc, ale kde je Polívková, tam jde hvězda dolů. Za Svarinskou bych zas tu hvězdu přidal, ale pak mne přítelkyně upozornila na až trestuhodnou podobnost se seriálem Jedna rodina na Voyu, kde jsou kolikrát úplně totožné scény, totožné postavy a identický děj. Oboje vzniklo v roce 2022, takže nevím, kdo od koho kopíroval, ale víc než tři hvězdy nedám. ()

Levice05

Neurazí ani nenadchne. Možná se pár diváků s hlavními hrdiny a jejich problémy ztotožní, ale vzhledem k hereckému obsazení je to žalostně málo.... A přimlouvám se za Annu Polívkovou, ať ji už konečně někdo nabídne pořádnou roli. ()

Helenaprazak

Tohle se vubec nepovedlo. Dokoukala jsem to, ale radost mi to neudělalo. O čem to vlastně mělo být?! Scénář mizerný, děj o ničem, Polívková bohužel zase v takové ztřeštěné roli, Čvančarové to vůbec neslušelo a ta její role je taky hodně divná. Dobře se kouká na Hoffmana, ale postavu mu taky nenapsali dobře, atd.,atd. ()

Dzanecki

Dávám 4* z několika důvodů. České komedie jsou neustále na jedno brdo, i tato by se tak ala nazvat. Nicméně i přesto se líbila více než je běžný průměr. Bylo tam trochu víc nápadů než normálně, tvůrci dosáhly i několika vtipných momentů nad rámec standardů a velkým překvapením byla pro mě Jitka Čvančarová, která se zhostila role perfektně. Další tečku tomu dávala paní Holubová v roli přihlouplé babičky, jež zahrála též skvěle. ()

Iloveporn odpad!

Další sračková komedie, co se odehrává jen v hlavě autorů. Kdyby tak mohli někdy natočit něco ze života, se skutečnejma lidma z reálnýho světa. - Pak bych klidně oželel i čarodějnici Holubovou válející se v porodním bazénku. ()