Vytoužené dítě

• USA All for Her (viac)

Touha ženy přivést na svět dítě je někdy tak silná, že nebere do úvahy žádné překážky, ani zjevné ohrožení vlastního života. Devina velmi chtěla dítě, ale dlouho to vypadalo, že zůstanou s Rickem bezdětní. Když po čase přece jen otěhotní, počáteční radost netrvá dlouho. Lékaři mají pro ni špatnou zprávu. Při vyšetření jí objevili plicní hypertenzi, která vyžaduje léčbu a případnou operaci. Obojí ale může ohrozit život dítěte a o dalším těhotenství už nemůže být řeč. Když léčbu nepodstoupí, ohrozí tím vlastní život. Devina má však jasno. Za každou cenu chce své dítě donosit. (JOJ Cinema)

Marze

Expozice, tedy seznameni a oblibeni si Pakistanskych hrdinu trva pul hodiny,  pak prijde zapletkova informace o nemoci. Je to typ filmu na pondelni dopoledne slouzici jako zvukova kulisa pri domacich pracich. ()

Johnny.ARN

Taký príbeh zo života v lacnom tv prevedení, bez emócií a napätia. Boli ale o všetkom informovaní, boli ale aj tvrdohlaví, tak nech sa nedivia, že to dopadlo, ako to dopadlo. Mňa to za srdce nechytilo, verím ale vo vodopád ženských sĺz. 1 z 5 ()

NikiVai

Asi dvě hodiny po shlédnutí filmu jsem si už vůbec nemohla vzpomenout na co že jsem to vlastně koukala. Dvě dějové linie ve kterých skáčeme sem a tam, hlavní postavy ne zcela sympatické. Jediné co chválím je záměr dostat do povědomí plicní hypertenzi. Na to, že šlo o film podle skutečné události, tak by si to zasloužilo mnohem, mnohem lepší zpracování. ()

angel74

Poměrně silný námět podle skutečného příběhu je zpracovaný tak unyle a sladkobolně, že se na to skoro nedá koukat. Ta necelá hodina a půl se příšerně vleče. Kolovrátkový hudební motiv ve výsledku spíš irituje, než aby kladným způsobem ovlivnil celkové vyznění filmu. (20%) ()