Modrá až na kost

• Južná Kórea Undercover (viac)

Zavraždili jí otce a ona se chce pomstít. Obrátí se proto na mocného bosse podsvětí a pod jeho vedením se dá k policii. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Modrá až na kost (2021)

Souboje za jasných 5 bodů všechny. Zbytek už tak jasný není. Vrchol zoufalství je scénář, je plný zvratů, které nedrží pohromadě. Velmi často se totiž dozvíme něco díky čemuž  Ředchozí situace (nebo chování postav) nedávají smysl. Navič některé zcela zřejmé konsekvence se ignorují (z nelogického důvodu). Je to škoda. A veliká. Díky tomu jsem totiž posledních několik epizod víc nesnášel než si užíval. Viz hodnocení u jednotlivých epizod. ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Sice se dost blbě baští, že je pipce 17 (a to jak se vymakala za pár dní taky), ale divá se na to dobře. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Tak slušný posun (časově hop o 5 let dopředu všemu prospěl - 22 se pipce už věří daleko lépe ;)). Některé pasáže sice jsou zvláštně přehrávané (ale to bude těma asiatama) a po akční stránce je vše naprosto v pořádku. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Tak tomuhle říkám tempo… tohle prostě dlouho vydržet nemůže. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Sice zvláštně překombinované (“scar-face” je fakt mozkovna), nicméně zatím to pohromadě drží. A závěr myslím vyložil karty na stůl docela jasně. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Sorry, ale tohle byl vrchol idiocie od začátku do konce. Nejenže už musí být na beton jasné co je pipka zač (pokud její kolega není retard), ale snad vyhledat majitele mercedesů podle SPZ snad umí na oddělení kdokoliv ne? A to co předvedla na konci… WTF!!! To jí to fakt musel říct, než jí to došlo??? ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Brutálně vysoko vystavěný domeček z karet. Divák dostává naservírováno HROMADU informací, ale pokud je vše z toho co bylo řečeno pravda, několik situací z předchozích dílů prostě ztratí význam a z celé série udělá jen překombinovanou debilitu. Víte jak na konci Šestého smyslu, přišlo WTF a každý chtěl vidět film znova, aby se přesvědčil, že to fakt sedí? Fakt nemluvil s nikým... to tady ale platit nebude. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Ano, scéna v bytě hned na začátku byla dokonalá. Nicméně pak následoval nelogický scénáristický guláš, který popírá některá fakta z minula = buď nás čeká ještě jeden zvrat, nebo scénáristické fiasko. ()

Epizoda 8 (2021) (E08)

Takže scenáristické fiasko… za mě tedy zklamání. ()