Rozprávky bratov Grimmovcov: Chlapec, ktorý sa ničoho nebál

(TV film)
  • Česko O synkovi, který se učil bát (viac)

Príbeh o odvážnom Michaelovi, ktorý túži zažiť na vlastnej koži, čo je to strach.
V tom čase Kráľ vyhlási, že dá svoju dcéru, princeznú Elizabetu, za ženu tomu, ktorý vyženie z ich kráľovstva strašidelných duchov. (STV)

Finskej

Jak jsou naše pohádky čím dál tím slabší, ty německé jsou čím dál tím lepší a někdy i vtipné, což je tenhle případ. Beatbox mě naprosto dostal. ()

Jezinka.Jezinka

Z německých pohádek rozhodně jedna z těch lepších. Místy velmi vtipné, vládkyně démonů byla opravdu děsivou ukázkou přehnaného make-upu a mě by jen zajímalo, jaké techtle mechtle s démony měla princezna. ()

Mrkvič

Novodobé pohádky moc nemusím. Před Německou produkcí se musím oklepat většinou předem. Ale tohle bylo hodně zábavné vyprávění klasické pohádky. Vtipné a nápadité. Dokonce i závěrečná hádanka byla pěkně složitá a zajímalo by mě, kdo na ni vůbec dokázal přijít. ()

lucijelucije

Naprosto výborná recestní věc. Věřím, že kdo tuhle pohádku úplně nepochopí, může ji vnímat, jako ujetou a trapnou. Ale kdo má rád výstřední humor, míň, než tři hvězdy nemůže téhle pohádce dát. Výborně jsem se bavila a dlouho jsem nic takového neviděla. Hned jsem si vzpomněla na mou oblíbenost "Princezna nevěsta" 60 % ()