Mike žiada o pomoc pri hľadaní Iris. Robertov krok ohrozuje Mikeov dôležitý plán. (SkyShowtime)

LachtanShows

Kratší stopáž se mi sice hodí pro sledování na cestě ze školy, už méně ale vyhovuje tomu “objemnu”, co se na nás tvůrci snaží nasypat. Pořád jsem pevně ukotven v ději, jen ta poslední hvězda tomuhle dílu nepřísluší. ()

warrenur

Ok, tato epizodka mi na rozdiel od predoslej sadla. Menej bullshit-ov, I guess. Malicek je zatial zavrtany a hladi si svojho, zrejme len sondaz. Zda sa ze 5minutovej rannej cistke vo vazeni vznikne aka-taka nova hierarchia. Uvidime. ()

Necrotongue

Po zhlédnutí třetí epizody jsem nenašel tolik důvodů ke spokojenosti, abych mohl jít znovu do plných. Což o to, politické diskuze na letním táboře byly znovu mocně výživné, takže v tomto ohledu nemám negativních připomínek, ale dějová linie s "dámou" v nesnázích mi přijde s každým dalším dílem méně a méně zajímavá. Já jsem už mnohokrát psal, že mám ženy rád, a pokud jsem byl požádán o pomoc, neměl jsem s tím problém. Rychle jsem ale zjistil, že některé ženy sice žádají o pomoc, ale když jim pomůžete, stáváte se rázem odporným hajzlem, který například udělal bebí jejímu miláčkovi, jenž ji sice tu a tam zmlátí jako psa, ale ona ho přesto miluje a nechápe, proč se jakkoliv angažujete. No, a Iris u mě definitivně sklouzla do této kategorie profesionálních trpitelek (slovo profesionální se v tomto případě nevztahuje k jejímu způsobu obživy), a její další osud je mi tak nadále naprosto ukradený. K horšímu se ovšem rozhodně nezměnila dokonalá atmosféra, která na mě opravdu funguje, a musím, bohužel, poznamenat, že s ní tentokrát děj (pro některé nelogičnosti) nedokázal tak úplně držet krok. / Poučení: Když chceš po někom laskavost, nevytáčej jeho babičku. ()

muti

Stačí päť minút o piatej a všetko sa rozhodne. Situácia je vypätá a je ťažké veriť že druhá strana splní dohodu. Iris si namiesto užívania slobody dáva radšej dávku štokholmskeho syndrómu a jeden čip pod kožu. ()