Někoho takového jako je Patrick Smash jste ještě nepotkali! Tento jedenáctiletý školák má podle lékařů velmi ojedinělou a tak trochu trapnou diagnózu - chronické větry. Jeho jediný kamarád a geniální vynálezce Alan naštěstí nemá čich a snaží se Patrikovi udělat různými vymoženostmi život snesitelnějším. Když se však o chlapci dozví v NASA, bez váhání ho přijmou do nového vesmírného programu! (oficiálny text distribútora)

Simon@ odpad!

Chvalme boha za to, že žijeme ve svobodné zemi, v níž nás nenutí sledovat takovéto neskutečné..... vidíte, zašlo to už tak daleko, že nevím jak to nazvat.. raději budu solidně mlčet, modlit se a doufat, že tento """"""film"""""" nikdy víc nespatří světlo světa. A nejen světa... i vesmíru! ()

Xpat odpad!

No je to celkem pár let, co jsem tento děs viděl, ale po shlédnutí si řekněte. Mělo to vůbec cenu takhle strávit ten čas? To bych ho radši proseděl na hajzlu s novinama. No nic jiného, než odpad! se snad ani nedá dát. ()

PatrikP4 odpad!

Opravdu jsme nikoho takového jako je Patrick Smash ještě nepotkaly!!! A doufám že nepotkám a dokoce doufám že se mi tenhle film už navždy vyhne obloukem, protože bych se bál o svoje zdraví... ()

Izmo123 odpad!

Zajímavý příběh jak chce být hlavní postava astronaut akorát je v tom malinkatý háček u kterého si opravdu nedokážu říct proč by to někdo dělal, nejspíš chtěl režisér nějak zapůsobit v komedii ale to se mu opravdu nepovedlo, komedie v tomhle stylu nefunguje u každého člověka a proto je tady důkaz na ČSFD, ani tenhle film by si dítě neoblíbilo, aspoň mé mladší já by si tenhle film neoblíbil, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! ()

soukyd33

Poznámka: Tento film je doslova na prd! 🤔 První scéna je porod jak ho neznáte. Pak už je jasné, kam film směřuje. Je to něco nového, co tu ještě nebylo. 😁 Vážně nechápu důvod, proč tohle vytvořili. 🤔 Výkony zde nejsou žádné, kromě těch v břiše. Film je o ničem. Nemá co nabídnout. To je vskutku hrozná blbost. Nejhorší je, že i to prdění vám po chvíli poleze na nervy. Poznámka: Ta soutěž je unikátní ptákovina. Poznámka: Přemýšlím, zda to je vůbec pro děti. 🤔 Pro dospělé to není! Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

1sergej1

Prďoši- Tak u tohohle filmu mě tedy vážně dost mrzí hodnocení! A musím říct, že i já často dám na hodnocení zde na ČSFD, ale tenhle film si prostě nezaslouží mít horší hodnocení jak "Ulice"! Za mě velmi povedená komedie s naprosto rozkošným Rupertem Grintem. "Patrik Smaš" je úžasně pesimistický kluk bez talentu?! OMYL talent má a přímo obrovský. Tímto talentem jsou jeho větry :-D Větry, jo vážně! A už jste někdy viděli kluka, kterého by jeho větry "vynesly" až do vesmíru?! Pro mě sranda od začátku až do konce. ()