Někoho takového jako je Patrick Smash jste ještě nepotkali! Tento jedenáctiletý školák má podle lékařů velmi ojedinělou a tak trochu trapnou diagnózu - chronické větry. Jeho jediný kamarád a geniální vynálezce Alan naštěstí nemá čich a snaží se Patrikovi udělat různými vymoženostmi život snesitelnějším. Když se však o chlapci dozví v NASA, bez váhání ho přijmou do nového vesmírného programu! (oficiálny text distribútora)

Yokolobuna

S filmem mám jediný problém: netuším na koho je cílený na starší je asi dementní viz. hodnocení a pro malé se zase téma prdění moc nehodí (ono se vlastně nehodí vůbec). Proč však má ode mě takové hodnocení jaké má ? Film mě prostě svým úchylným způsobem bavil a rád jsem koukal na Rona. Je to blbost, ale svým způsobem celkem zajímavá blbina. Nebýt tak nízkého hodnocení dal bych 2, film si však podle mě nezaslouží plácat se na úplném dně tak 3 hv. a 45%. ()

Nolanofil odpad!

Mňa by naozaj zaujímalo, ako to producent predkladal štúdiu a dôvod prečo by to malo v kinách uspieť. Zdravím, mám scenár s chlapcom, ktorý neuveriteľne prdí a NASA ho za to pošle do vesmíru, potrebujem na to iba jednu detskú hviezdu a 7 miliónov. A viete čo? oni mu tú detskú hviezdu dali a aj tých 7 miliónov. To je Amerika pánové! ()

Berry odpad!

Na tento film jsem se ani nechtěla dívat, ale když jsem přepínala kanály, tak jsem uviděla tvář Ruperta Grinta a řekla sem si, že se alespoň na kousek podívám. A horší chybu jsem snad ani udělat nemohla! To, co mě čekalo bylo opravdu nepopsatelné. Kluk s debilním učesem, kterej ještě navíc prdí jako nějaký starý hnusný prase a k tomu ještě jeden kluk, kterej má snad ještě horší účes a navíc pomáhá tomu prvnímu se tohoto problému zbavit... Do konce jsem to nedokoukala, ale podle toho, co se tady píše, jsem asi dobře udělala. Ten režisér, co to točil, musel být asi pěkně sjetej, že natočil takovouhle supersračku!!! Odpad je chvála! ()

Boomstick

Takze,bude tazke tomu dat inteligentny komentar.....tomuto filmu hlavne strhavam body za to ze sa to strasne pokusa kopirovat Burtonove filmy (cierno biely odtien obrazu,hlavny hrdina je vyvrhel),co sa mi zda dost trhnute.Taktiez aj samotny namet je totalne trhnuty.Chlapec ktory prdom nastartuje raketu?No boha.Napriek tomu to ale neni tak strasne zly film,v pohode som to dopozeral az do konca,2 krat som sa aj usmial.2 hviezdy ()

-soch-

Absolútna sprostosť od režiséra Garfielda, akurát, že ten vtedy ešte neexistoval - mám, ale pocit, že práve Garfield, by si tento film pozrel veľmi rád. Doplňujem: Jednu z hlavných úloh si zahral aj filmový RON z Harryho Pottera. V slovenskom znení: TOMÁŠ HALLON, FRENCIEN BAUER a medzi ďalšími i vynikajúci hlasy tvrdších filmov JURAJ BEDNARIČ a JÁN MORÁVEK. Réžia slovenských dialógov: PAVEL GEJDOŠ ()

HappyDeath odpad!

Pustil jsem si to jako zvukovou kulisu k učení...a ani to se nedalo vydržet! Ten kdo tohleto natočil prostě neměl mozek (nebudeme jmenovat). Asi i jako 8mi letého parchanta by mě to iritovalo... ()

albionlady odpad!

Katastrofálny film. Pozerala som ho ešte ako malá, ale spomínam naňho dodnes. Aspoň, že s "vetrami" vyhrali tú súťaž, čo chceli a dostali sa do vesmíru. ()

Smejki odpad!

filmy, kde se prdí ve velkém a má to být zábavné, mi připadají nechutnější než filmy, kde se šuká do prdele a má to být vzrušující... ()

filipes.lu odpad!

No do pérdele. Ještě teď mě z toho pálej oči, svrbí uši a třesou se tváře. Hlášky typu: "Podívejte se, jak je předek rakety namířený k oblakůml; No ne! Zajímalo by mě, kolik poradců z Nasy si autoři museli najmout, aby tuhle skutečnost poreferovali a nedávali do filmů špatné informace o raketě, která startuje. Nebo "Zamyslete se nad svými problémy, jestli jsou skutečně problémy." Za tohle moudro by se nemusel stydět ani Aristoteles a pouštěl bych ho všem narkomanům a bezdomovcům, aby zjistili, že fakt žádnej problém nemaj. Jinak pohánět raketu prdy je bomba. Zpětně mě mrzí, že toho nevyužili třeba v Armagedonu, to by jim ušetřilo spoustu problémů. Jinak rezavej Ron se snaži, ale bohužel hlavního hrdinu, mastnýho bucifálka nemá šanci přehrát. Na tenhle film se nedá koukat ani jako na trapárnu, což se mi u dalších odpadů vcelku daří...autorů je mi líto a to myslím vážně! ()

Franta odpad!

Proboha! Tohle je hrůza! Film jsem si pustil i přes varování v ostatních komentářích. Říkal jsem si, že by film mohl být tak hloupý, až se u toho budu bavit. Nebyla to pravda. Prďoši se zařadili mezi těch pár filmů, které jsou tak stupidní, že přesáhnou zábavnou mez a jsou opravdu debilní. Ze své dobré vůle všem radím, aby poslechli všechna varování a film si za žádnou cenu nepouštěli. ()

alpeew odpad!

Natočit flm o tom jak někdo prdí (a tím si snad zdraví tvrdí) je ubohost nad ubohosti...A hraje v tom Simon Callow, no běs ()