Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

DonBraso

Začíná to dobře a dopadá špatně.Aspoň pro diváka. Trochu té kriminální noty, která postupem uvadne do závěrečného finále, která nedokáže překvapit,jen zatluče klínec do rakve.Napětí je někde na dovolený a začínají typické faily,kdy si tlučete na čelo.Uzel hodný do sbírky jsem to blbec, proč bych zavírala dveře, když stačí utéct, policajt co to vyšetřoval jel na dovolenou nebo kam..Jako trochu zákeřný manžel byl fajn,na tom se stavělo hodně,jeho manželka už herecky nebylo bůhví co, pořád nějak ve standartu daného žánru, který se v honosné vile postupně vytratil.50% ()

mzss1

[53%] Takový standartní nízkorozpočtový film na klasické téma. Milionkrát ohrané, ale v rámci jednohubky mě to i vcelku zabavilo. Jen je to zde strašně moc předvídatelné, i včetně závěru, který není nejhorší (pointu to má), ale i ta naivita hlavní hrdinky zde byla jak pěst na oko. Manžel té ženy mi trochu připomínal Pitta, ale třeba se to zdálo jen mě. ;) Každopádně to nebyl úplně marný film. Mou pozornost si to udrželo naštěstí až do konce, ale jednou bohatě stačilo ... ()

Skeksis odpad!

4 ks väčšie kuracie prsia alebo 4 ks vykostené kuracie stehno + 1 ks kuracie stehno, 2 ks cibuľa strednej veľkosti, 3 polievkové lyžice oleja, 400 ml šľahačková smotana (môžeme použiť aj kyslú smotanu +  smotanu na varenie) na dochutenie - mletá červená paprika, soľ, rasca celá, korenie na pečené kurča. K tomuto filmu nemám čo napísať, tak dávam recept na paprikáš. ()

Arsenal83

Nebol to márny film, páčil sa mi, prišlo aj napätie. Jediný, ale závažný, problém je obrovská predvídateľnosť tohto filmu. Pretože ten herec je taký mastný a úlisný, že vám je od začiatku jasné, kto v čom bude mať prsty, kto bude ten záporák. To je veľká kástingová chyba, mali tu angažovať niekoho menej nápadného a našiel by sa priestor aj na prekvapko. ()

MickeyStuma

Netflix stále sází na poměrně známé a nesčíslněkrát filmově zpracované náměty, takže většina nových snímků je sice natočená dobře, ale od prvních minut stopáže jsou prostě značně předvídatelné. Vše se točí kolem manželského páru (netflixovský kodex míchání ras je dodržen, takže tentokrát tu máme tmavší Indku a bílého Američana), kteří jsou Jednoho dne vykradeni. Zmizí ale pouze jejich mobilní telefony a notebook. A od této chvíle se začnou dít věci. Děj příběhu je tak jednoduchý, že by vystačil i na půlhodinovou filmovou povídku. A tak se stalo, že je vývoj děje značně natahovaný, tudíž tak inklinuje spíše k nudnosti. Atmosféra je krotká a napětí jako by mělo potíže se nějakým způsobem vyzdvihnout. Jedná se o manželský thriller odehrávající se v jednom domě bez drsných násilností a kupodivu i bez sexuálních scén. Scény s násilím samozřejmě vynechány nejsou, ale to až na samém konci a to ještě jen z nutnosti. Ale jo, příběh zaujmout umí, ale na takový film to prostě není všechno. A když je divákovi jasno už v podstatě na samém začátku filmu, nějak už tak nemá potřebu to vůbec dokoukat až do konce. Na druhou stranu ale snímek po výpravné stránce vypadá daleko lépe, než lecjaký nízkorozpočtový ryze televizní počin. O to více je škoda chybějícího plnohodnotnějšího scénáře. ()

• Film byl natočen v Albuquerque v Novém Mexiku. (SONY_)