The Woke Reformation

všetky plagáty

Slasher

Do aktuální "woke" ideologie už jsem si rýpnul v řadě komentářů (x) a ač stále připustím, že může jít o neškodný úlet, vidím ji za nebezpečnou formu moderního neomarxist sektářství, rafinovaný brainwash, radikální rozkladný proud a velkou kulturní válku naší generace (jaká akorát rozdmýchá divize a p*čoviny typu Trump, QAnon, či u nás SPD). Společnost nejlépe zblbneš skrze média a vzdělávací instituce, což se právě odehrává, paralela s rakovinou je přesná. Bytostně mě serou tací (většinou nuly), kteří kážou, prudí a omezují pod záminkou dobro, zlo & sociální spravedlnost. Ale jasně, jsem jen toxický bílý hetero chlap, nepovažuji se za oběť, nevnímám svět za tragický třídní boj, věřím v přirozený pokrok, držím se rozumu a zdravých liberálních hodnot :) Velmi solidní a potřebná YT série, vyzývá nepoddat se tlaku a nedat se zastrašit, vystoupí i kapacity jako Douglas Murray, Niall Ferguson, Michael Shermer — devátý díl na téma Portland zatím nejlepší.  "Vychloubat se svou ctností a správným názorem znamená přehánět a ze zanedbatelných problémů vytvářet mnohem větší." ()