SuperStar 2021

(relácia)
  • Česko SuperStar 2021

Dychberúce výkony a hlasy, ktoré budete chcieť počúvať stále dokola. Súťažiaci, ktorí vás šokujú aj rozosmejú a príbehy, ktoré vás chytia za srdce. Televízie Markíza a Nova sa znovu spojili, aby divákom priniesli ďalší ročník najslávnejšej a najúspešnejšej hudobnej talentovej súťaže. Chýbať nebude ani osvedčená a obľúbená porota, ktorá zažiarila v minulom ročníku, a to v zložení - Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Diváci sa opäť môžu tešiť na skvelú zábavu, súťažiacich, ktorí im už v kastingových kolách vyrazia dych svojím talentom, ale aj na tých, ktorí ich aj porotu pobavia alebo rozosmejú svojimi výkonmi. Na obrazovkách budeme sledovať dramatickú cestu mladých ľudí za vytúženým cieľom – stať sa úspešnou a uznávanou SuperStar. Víťaza navyše čaká rozprávková výhra v hodnote 75 000 eur. (TV Markíza)

topol999 odpad!

ach můj bože! Každý rok stejná kravina, která mě snad nikdy nepřestane udivovat (rozčilovat)! Jediné, co stojí za to, jsou výstřihy Moniky Bagárové =D ()

Zagger

Jak pise kolega, prolivat se u toho pivkem a jakztakz cajk... to na Talent na prime se neda absolutne divat ani v nouzi, plus ti priserni moderatori, poklesla zabava ()

Catr854 odpad!

V době internetu se mi zdá jako totální blbost se přihlašovat do této show. Pokud jste dobří, tak si vás lidé sami najdou (ať už na youtube, spotify apod.). Nemá smysl se přihlašovat sem, mezi ostatní soutěžící, kteří kolikrát zní jako já na záchodě, po tom, co sním Babicovo ,,Havlův guláš". Nechápu, proč je v pěvecký show jako porotce Leoš Mareš, kterej má na svědomí maximálně svůj pseudo rap a slečna Pagáčová, která toho zajisté za svůj život mnoho nazpívala. Slečna Bagárová je to samý v bledě modrým. Nechápu, v čem má tato show obohatit národ. Pak se nemůžeme divit, že celá česká hudební scéna stojí za ho**o, když je tu tato trapná pseudo show. Zrušit tuhle blbost a místo ni začít vysílat něco normálního. ()

GanjaManCZ odpad!

Nechtěně jsem viděl asi pár minut... Kdo tohle ještě sleduje v roce 2021 by se měl nechat vyšetřit. Kdyby to aspoň mělo úroveň... Totální odpad. ()