Slovenský seriál o nás, predsudkoch, živote, láske, splnených aj nesplnených snoch. Autentický, vtipný, no i kontroverzný príbeh o pôvabnom dievčati tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostatní. (TV JOJ)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (5)

Iveta (2021)

Kolečko a Hřebejk vzali útokem Slovensko, kde chtěli z Trebišova udělat slovenskou variantu Mostu! se story v atraktivním prostředím modelingu o jedné východňarské opálené krásce. Neříkám, že se to párkrát netrefilo do černého, ale drtivou času to byla jen nudná užvaněná hmota, kde se Kolečko opakuje se svým výrazivem, formulací slov a myšlenek alá filozof života. Strašně slabá věc i přes výbornou kameru a objev Ferencové, která teď natáčí nějakou krimi v Chorvatsku s Bebjakem. ()

Episode 1 (2021) (S01E01)

Duo Hřebejk Kolečko si řeklo, že když to šlo s Mostem! tak proč ne na Slovensku s Trebišovem. První díl teda nic moc, nevtipný , velmi statický krom akce vrtačkou rozvrtaný anální otvor. Trochu to má problém s mícháním žánrů, ale ten námět modelky z východního Slovenska má potenciál gigantický. ()

Episode 2 (2021) (S01E02)

Druhý díl přesunem do Bratislavy úplně popírá žánr komedie, když se tam mrazivě řeší sex trafficking, a navíc mi přijde debilní, aby borec, který prodá holku do bordelu k nucené prostituci svůj "drobný morální přešlap" napravil tím, že ji tedy na oplátku otevře dveře do opravdového modelingu. Kolečko, ty už nefetuj. ()

Episode 1 (2023) (S02E01)

Panamský letecký průkaz supr... a to je vše, jinak první díl druhé řady velmi velmi slabý. ()

Episode 3 (2023) (S02E03)

Intenzivní vodopád východňarštiny odnikud nikam o ničem. Tak slabý.. ()