Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

cluTch odpad!

Tak tohle byl VELKÝ propadák, štěstí, že jsem na to do kina nakonec nešel (děkuji ti Covide :)) scénky Třech tygrů mám rád, ale tohle? Z herců úplně čiší to jak hrozně se snaží... Říká, se že i snaha se počítá, v tomhle případě to neplatí. Velké zoufalství skoro podobné prvnímu a všem dalším pokračování Troškových Babovřesk. ()

RadekS

Tři Tygry docela uznávám i když nejsem úplně fanda jejích sketchy mi jejich humor nepřijde vždycky tak moc vtipný ale oproti tomu sKORO NA mizině jsem si hodně užil a beru to pravděpodobně za jejích nejlepší počin ale tohle je na úplně opačné straně. už z traileru bylo jasné co od toho čekat jenom hloupou zábavu ale až tak že to místa má tlačilo hodně na pilu, předvídatelný trapný humor místa má zrychlovačky jak z nějaký grotesky s trapnými zvukovými efekty co to akorát kazily. to že je příběh docela hloupý, jednoduchý a docela klišé se dalo čekat a ty animované pasáže tomu fakt nepomohly spíš naopak mi přišly strašně mimo. jediné co bych pochválil je choreografie bitek na který se docela dobře koukalo, hezky auta a je to docela hezky natočené hraní hlavní čtveřice bylo takový jaký se dalo čekat. tohle byla docela trefa vedle 4/10  ()

Jirkacek

Českou komedii Tři Tygři ve filmu: JACKPOT jsem shlédl díky nabídce společnosti NETFLIX, ovšem předem jsem netušil o čem bude. Pouze jsem si přečetl, že dva kamarádi z Ostravy pojedou do Prahy pro nečekanou výhru a že se jim někdo pokusí výherní stírací los vyfouknout. A s těmito informacemi se Tři tygři rozběhli na obrazovce naší korejské TV pro svůj jackpot. V úvodních minutách jsme se seznámili s dvojicí zmíněných kamarádů, jimiž byl pracovní kovošrotu a neúspěšný akční hrdina Milan (Albert Čuba) a dementní řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), kteří díky stíracímu losu vyhráli jackpot ve výši 8 milionů korun, pro který si ale museli dojet do pražského sídla Sazky, což se ukázalo jako problém, protože neměli žádné peníze. Navíc tu byl dluh vůči místnímu mafiánovi Královi (Dušan Sitek), jemuž Milan rozbil v práci auto a tak i on měl zálusk na jejich výhru. A když mafiánovi Milan po dramatické bitce s jeho bodyguardy Bubákem (Petr Sýkora) a Zbyhněvou (Sára Erlebachová) ukradl jeho milovaného Mustanga, naštval se. Naši hrdinové se vydali na cestu do Prahy a Král za nimi poslal svého příbuzného a neschopného policistu Roberta (Robin Ferro), který si na výlet sebou vzal kamaráda a neúspěšného herce Herberta (Vladimír Polák). A protože byl David opravdu velmi jednoduchý, omylem si to namířil do Polska, kde se odehrála další bitka na benzinové pumpě, tentokrát s Poláky. Tam je dostihla dvojice Robert a Herbert, takže dál už pokračovali společně, aniž by praví výherci tušili, že jejich noví kamarádi mají zálusk na obří jackpot. Potom přišla na řadu velmi, velmi, velmi úsměvná scénka v polském kostele, kde se setkali s farářem (Zbigniew Kalina), z něhož se později vyklubal pravý otec dementního Davida. A také zde potkali sestru Ambrózii (Markéta Matulová), která se na konci filmu odvrátila od Krista a stala se nevěstou policisty Roberta. Během putování se Herbert domníval, že je natáčí skryté kamery, protože mu Robert namluvil, že se stali účastníky nové reality show. Z Polska to byl jen skok na Slovensko, kde u hraniční závory přišli o auto a tak museli přes Tatry pěšky. Další zastávkou byl bača, kde opět proběhla velmi legrační scénka. A pak se znovu setkali s polským farářem a jeho božskými sestrami, kteří cestovali do Brna, odkud to už byl jen skok do Prahy. A před sídlem Sazky na ně už čekali nohsledi mafiána Krále. Byl jsem tedy zvědav, ke komu se přidá policista a herec nebo jestli si naši smolaři stihnou vybrat výhru včas. Každopádně když film skončil, byl jsem rozřehtaný jako kůň, protože Tři tygři mne neskutečně pobavili a už dlouho jsem se tak u nějaké komedie nezasmál. Pokud má film za účel diváka přenést z kruté reality do jiného, lepšího světa, tak právě tento film z roku 2022 to dokázal naprosto dokonale. Nic víc, nic míň. Tedy spíše víc, protože mi určitě přibylo pár roků života navíc. Smích totiž prodlužuje život, přátelé…..Vrtalo mi hlavou, proč bylo v názvu napsáno Tři tygři, když hlavními hrdiny byla dvojice a později čtveřice chlapíků na cestě. Až potom jsem si přečetl, že ve filmu vystupují postavy známé z improvizační skupiny Tři tygři, ale příběh je na rozdíl od jejich improvizačních scének ucelený a vypráví celistvý příběh. Ale jdeme už na hodnocení, které odpovídá míře smíchu. Suma sumárum, česká komedie Tři Tygři ve filmu: JACKPOT ode mne nafasovala pět tygřích hvězd *****. () (menej) (viac)

Harry89

Můj onlíbený skeč z Pečenýho sněhuláka - Šéfe, mně se asi něco nepovedlo...- svým názvem přesně vystihuje "film" Jackpot a tohle se jako nepovedlo kurevsky... Tak takhle ne Bertíku. Takhle ne... Kovid skončil, teď už nevytřískáš z každý trapný chujoviny. Jak jsem se na tenhle film těšil, tak mě zklamal. ()

caesarous

No byl jsem na to zvědavý. Tři tygři jsou obecně fajn, ale tenhle film mě vážně zklamal. Až na několik vtipných scének je to spíše trapné. Navíc je film často až zbytečně natahovaný. Nebýt část z Polska, tak bych viděl hodnocení někde mezi odpadem a 1 hvězdou. Tam jsem se ale chvíli bavil, takže hodnocení slabší dvě hvězdy, víc ovšem ani náhodou a vidět po druhé to už rozhodně neplánuji. ()

F_Sanchez

Jako narovinu stálo to celkem za hovno, ale to jsem tak nějak očekával, tudíž to mé city nijak vážněji neranilo. Velký podíl trapnosti, někdy i nuda, nicméně občas tam přece jen zavanul ten pravý mírácký humor, a to většinou v okamžiku, kdy už mě to přestávalo bavit, takže se to v konečném důsledku dalo i obstojně dokoukat. Emil Křižka je tu takový Zdeněk Troška pro generaci Z. Prachsprostý průměr. ()

kak2s odpad!

Budu stručný jak jen to jde a jak si snímek zaslouží  - banda kokotů co si myslí jak nejsou vtipný a světový natočila totální sračku. Nemá to vůbec nic, jen bandu kokotů. ()

Killbilly

Já to místní "odpadování" nechápu, jistě, je to nízkorozpočtový, tak trochu alternativní film divadelního souboru, který dělá někdy skvělé, ale jindy trapné skeče. Ale pokud hodnotím optikou české tvorby, bavil jsem se, což u českých filmů moc často říct nemůžu. Jasně, není to trhák s Trojanem, Liškou, Vilhelmkou a Geislerovou, který by se odehrával na náplavce mezi kreativci co jen popíjí celé dny víno, tohle je o karikaturách lůzrů z Ostravy, kteří jsou vrženi do velkého dobrodružství. NIKDY NIKDE jsem v českém filmu neviděl fakt dobrou bitku a tady je jich hned celá řada, pod heslem Jackie Chan meets Bud Spencer & Terrence Hill. A takový je vlastně celý film, strašně mi připomněl staré italské a francouzské komedie nejen s Budem a Terrencem, jindy na mě koukal Laurel a Hardy jak vystřižený, celé vrhnuté do reálií severní moravy 21. století. Podle mě záměr, proto i třeba stejné auto, kterým jezdil Funes v četníkách. A tak je to třeba brát a z tohohle pohledu to u mě fungovalo na jedničku. Řemeslně to je natočené za mě na české poměry spíš nadprůměrně. Taky miluju různé odkazy no a Steven Seagal na konci, i se svým správným hlasem, to byl fakt dáreček pro milovníky klasik. Podle mě provokuje ostravské peetchování a čecháčce z prahe to prostě nepochopili a vidí jen mongoly z dálného východu jak se pitvoří. ()

stepanKral

Pro určitou skupinu diváku co milují jednoduchý humor jako byl ve filmech Šimon a Matouš, Velký bazar, Maléry pana účetního, nebo Blondýn s černou botou prostě kultovní film. Pro zbývající zakomplexovance pičovina. Toď vše. Pokud nemám rád horory tak se na ně nedívám a taky je nehodnotím. Já taky nejím žemlovku a to protože mi nechutná. Pokud bude v restauraci ta si jí prostě neobjednám a pokud ano nebudu jí soudit za to že chutná jako žemlovka, protože tu já prostě nerad. ()

DzejDzejCZ odpad!

No kde začít... přetrpěl jsem film až do konce a za mě je to jednoznačný odpad. Něco tak jednoduchého a ubohého jsem dlouho neviděl. Myslím, že by se pan režisér včetně scénáristů a herců měli zamyslet a změnit práci, je spousta prospěšnějších činností, které by mohli vykonávat... ()

Robur888

No přiznám se, že jsem cca v polovině chtěl film vypnout s tím, že mám důležitější věci na práci. Nakonec jsem to ale vydržel s vidinou, že bych těžko mohl napsat recenzi, když jsem film neviděl celý. Tři tygři jsou výborný soubor na krátké skeče s jednoznačným rukopisem a v době covidu se skvěle prosadili. Jsou také velmi aktivní a zjevně pracovití, protože i přesto, že jsou z nejvzdálenějšího českého regionu od Prahy, jsou skutečně vidět. Všechna čest! Ale utáhnout celovečerní film? Mr. Beanovi se to povedlo, ale Třem tygrům ne. Je tam sice i pár nových vtipných pasáží (pokračují v hádce šeptáním i přesto, že už nejsou v divadle), ale skutečně jen pár. ()

stret

Ja som tieto typky nepoznal. Preto som sa na tom aj mnohokrat pobavil. Ale hned bolo jasne, ze jeden z tych styroch hra o niekolko levelov vyssiu ligu nez ostatni traja. ()