Tentokrát Herkules putuje do říše mrtvých, musí zachránit vesnici, kde puká země a otvírá se jícen podsvětí. Vydává se na cestu a netuší, že bohyně Héra sleduje každý jeho krok a ohrožuje všechno, co je mu drahé. Hrdina však odhalí každou lest... (oficiálny text distribútora)

BigBang

Prakticky každá jednotlivost je špatná, ale jako celek veselý a dívatelný film; táta proutník, mladej levoboček sice vzorný otec rodiny, ale s velikou slabostí k zachraňování mladých blond žen. ()

carodejb

Ten pocit, keď B-čko má komplexnejšiu dejovú osnovu a nenápadnejší forshadowing než súčasné A-čka. Ale aj tak je to len B - trápne kostýmy, choreografiem dialógy...Bože, ako ja Sorba ako Herkula milujem. ()

x_ander

Velice povedená čtvrtá část pilotních filmů o Herculovi. V rámci možností a z pohledu dětských očí samozřejmě. Když se objevil Kerberos, tak jsem ani nedýchal :) ()

KapitanKuraz

Určite najlepší diel, ako lepšie odštartovať legendu? Bola tam krčmová bitka s nutnou dávkou humoru, skok do podsvetia kde nechýbal Cháron a pekný happy end. Nič viac, nič menej, ale mňa to bavilo. ()

Camel91

Můj nejoblíbenější hrdina z dětství, tento díl se mi líbil v tom, že zde bylo hodně soubojů. Kevin Sorbo pro mě navždy zůstane jediným Herkulem kinematografie, všechna čest Rockovi. ()