Tempo Soulu

• Južná Kórea Seouldaejakjeon (viac)

Před olympiádou v Soulu v roce 1988 se nesourodá parta jezdců a mechaniků v utajení snaží rozbít zločineckou organizaci, která pere obrovské sumy peněz. (Netflix)

AffectedFace

I přes přepálenou stopáž snímek nenudí, má fajn atmosféru a všechno působí oddychově cool. Po příběhové stránce jsme zde trošku pozadu a i když bych to srovnal s takovým Baby Driverem, tak se přece jenom jedná o hodně lacinou kopii, která navíc používá horší cgi tam kde nemá (skydive vypadal celkem povedeně a byla vidět snaha, proto nechápu použití cg u car crashů, kde to působí více než hloupé). Trailer trošku klamal, bohužel. Herecké obsazení je sympatické, párkrát jsem se i u těch píčovin co dělali nasmál. Možná v rukou zručnějšího režiséra, by to dopadlo celkově o mnohem lépe, přece jenom za sebou žádnou velkou slávu nemá (jenom pár komedii bez akce a ta zde měla hrát výraznější roli, to ostatní se mu povedlo). Parádní střih z toho dělá snesitelnou podívanou, která již výše zmíněně nenudí (to čumím, protože u podobně natažených snímku většinou trpím). Furt se ale ve finále jedná o jednohubku, kterou už si nejspíš znovu nepustím a které čtvrtou hvězdu za některé výše zmíněné cg hlouposti určitě nepřidám. Čisté tři. ()

xxmurphyxx

Gratulujem. Asi prvý Kórejský film, čo som nedokázal dopozerať bez pretáčania a mal chuť sa na to vyjebať už po pol hodine. Toto nemá s Kóreou akú poznám a milujem nič spoločné. Toto je len pojebaná Netflix pičovina mimo USA, čo sa snaží byť silou mocou ako z USA. Plytký príbeh, nezaujímavé postavy, prepálená stopáž, tragikomicky pôsobiace CGI efekty, silený prvoplánový humor, ak sa to humorom dá vôbec nazvať a more nudy a naťahovanej vaty. Nefunguje tu nič, ale že vôbec nič. Ja ani neviem za čo dávam tu jednu hviezdu...A to, že zajebem každých päť minút nejaký starý track a všetko ojebem pastelovými farbami  neznamená, že to bude retro. Ale ako product placement na Vans, Colu, Dickies, Hyundai a ostatné značky to môže byť. Hanba. Netflix skurvil Americkú produkciu a pokračuje v dojebávaní zvyšku sveta. ()

Hollohlaway

Dost se to vleče a zápletka je hodně, hodně pozvolná, navíc je prostě dost míst, kde se skoro nic neděje. Ale bavila mě realita olympiády a roku 1988, auta, hudba, oblečení. To je zajímavý prvek, který táhne film přeci jen trochu k originalitě. Jinak hlavní partička je celkem sympatická, mít to víc akčních scén a dramatičnosti, nebo naopak víc humoru, mělo by to skutečně tempo. Celou dobu jsem si říkal, že v podstatě chápu o co režisérovi jde, co by rád abychom dostali a částečně se mu to i daří, bohužel jen částečně. ()

Johnny.ARN

Môžem povedať, že som už videl všetko. Korejska verzia rýchle a zbesile je vec, ktorú len tak niečo neprekoná. Na Shitflixe. Úmorne dlhé, prevarená zápletka, zbesilý strih a efekty pri naháňačkách. Aspoň že herci nevyzerali všetci jak jeden a vedeli sme ich rozlíšiť. Za snahu 2 z 5 ()