Dobrodružství v džungli smrti

• USA Jungle Run

Sourozenci se vydávají do neprozkoumané džungle, aby našli svého ztraceného otce. Džungle je však plná nebezpečných obřích zvířat. Brzy ale zjistí, že se v džungli skrývá něco ještě mnohem horšího... (TV Prima)

rublik05 odpad!

Ono už dle náhledu bylo jasné, co mě asi tak čeká za parádu. Šanci jsem tomu dal z toho důvodu, že by to mohla být alespoň trochu sranda, anebo naopak pořádný krvavý masakr. Nedočkal jsem se však ani jednoho. Prakticky až do samotného závěru se neděje absolutně nic zajímavého, všichni se jen procházejí po džungli a strašně závažně si u toho povídají, závěr je pak jeden velký bizár, navíc nehezký a trapný. Vizuálně i herecky je to hrozná bída, efekty a triky asi ani nemá smysl komentovat. I ta necelá hodina a půl mi přišla jako věčnost. Dobrodružství v džungli smrti není nic jiného než nuda, nuda a zase jenom nuda. 0/10. ()

Jimmy73 odpad!

No to si dělají s prominutím prdel....od první chvíle blbost, scénárista musel být hodně pod drogami a herecké výkony sestry a hlavně jejího bratra, tak to je vrchol otřesnosti ()

Shelby14

Příšerná blbost, a čím více minut filmu přibývalo, tím to bylo blbější. Dávám bod za scénu kdy hlavní hrdinka sebe a další dva lidi vyřízne z útrob obřích hadů, to jsem fakt řval smíchy. ()