Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi. (oficiálny text distribútora)

Eisenmann

V tomhle případě se jedná o takovou netradiční slátaninu, která sice neurazí, ale také rozhodně nenadchne. Humor není úplně špatně zaměřený, ani herecké obsazení není špatné, ale celý námět a pojetí filmu ho shazuje někam na úroveň podřadných komedií, kterých byly v té době natočeno spousty. 30% ()

Pythonator

Klasická tvorba osmdesátých let. Ženské mají načechrané vlasy jak ovce a v pozadí hrají hnusné elektronické bycí. Navíc tehdy frčeli mimozemšťani, takže točit podobnou kravinu byla pro Hollywood přímo povinnost. Komedie je to příjemná a Kim je sexy. Obzvláště sexy je ve zpomalených záběrech před sexem, kde postává ve větráku v košilce, která neschová ztvrdlé bradavky. Ve své době to byla hvězda a Dan Aykroyd zrovna tak. Scény výuky líbání a sexu nemají chybu, ale celkově je to film nudnějšího tempa. ()

Kaylar

V rámci mého osobního "dohánění filmových restů" došlo i na film Krásná mimozemšťanka. Ano, mám v tomto směru velké zpoždění, uznávám. Kombinace romantické komedie a sci-fi mě dlouho odrazovala, ale nakonec to bylo docela fajn, takové.. neškodné. Dana Aykroyda mám ráda a Kim Basinger je jako mimozemšťanka skutečně okouzlující. Film obsahuje několik momentů, na které se nezapomene (snídaně pro echt jedlíky, čerpání dat z mimozemské encyklopedie o Zemi, konzumace kapacity z autobaterie). Samozřejmě snímek je už trošku "zaprášený" a také trochu naivní, ale pro mě jsou to takové ty milé osmdesátky, pro které mám slabost, a proto ho hodnotím zaslouženými třemi hvězdičkami. ()

ezop1012

Nerozumiem prečo tento film ma tak nízke hodnotenie, niektoré scénky nie sú najlepšie, ale, ako celok je to celkom na dobrej úrovni. ()