We Best Love: Fighting Mr. 2nd

• Taiwan 第二名的逆襲 (viac)

Gao Shide (Sam Lin) je ředitelem rodinné obchodní společnosti, která aktuálně řeší spor, díky kterému se po pěti letech setkává se svým rivalem ze školy Zhou Shuyim (YU). Jak dopadne setkání bývalých úhlavních nepřátel a zároveň milenců? Co stojí za jejich dlouhým přerušením kontaktu a jak dvojice zvládne spolupracovat v jedné kanceláři? Seriál přímo navazuje na příběh We Best Love: No.1 For You. (goshyes)

Petra321

Začiatok druhej série hovoril o tom, že sa v priebehu šiestich epizód stretneme s tromi rôznymi pármi a že každý z nich bude mať svoj vlastný príbeh. Omyl. Ďalšie dva páriky sú naznačené, no dej sa im nijako bližšie nevenuje. Po celú dobu sa sústredí na naše hlavné postavy, ktoré sa opäť stretávajú po piatich rokoch. Pôvodne som druhej sérií WBL dala 5*, ale myslím, že po lepšom uvážení to stiahnem na 4*. Medzi chlapcami to nádherne iskrilo a bolo naozaj vidieť, že stará láska nehrdzavie, hoci ubehol tak dlhý čas. Čo sa ale týka ostatných... Tam to bohužiaľ povedať nemôžem a keďže boli súčasťou deja, rada by som poznala aj ich príbeh viac detailne. ()