We Best Love: No.1 for You

• Taiwan 永遠的第一名

Zhou Shu Yi (YU) a Gao Shi De (Sam Lin) byli v dětství kamarádi. Po střední škole se ale jejich cesty rozdělily. V posledním ročníku vysoké školy Gao Shi De přestoupí na Zhou Shu Yiho školu. Zhou Shu Yi nemůže Gao Shi Deho, který byl ve všem vždy lepší než on, vystát, a tak začne spřádat plány, jak by mu co nejvíce otrávil život. Netuší ale, že Gao Shi De je do něj celou dobu tajně zamilovaný. (kklepkaa)

kklepkaa

Tenhle tchajwanský skvost byste neměli přehlédnout. Co se týče BL tématiky tak z Tchajwanu jsem prozatím asi nic lepšího neviděla. Co se týče počtu dílů a jejich délky, tak je to přesně tak akorát. Velmi nadstandardní byly herecké výkony hlavní dvojice. Seriál se vyhnul obvyklým klišé a hlubokým myšlenkám a velmi mile, jemně a s vtipem vás nechá sledovat, jak se rodí milostný vztah. A vlastně díky té jednoduchosti a lehkosti si nemůžu pomoct, a i když bych normálně dala těch hvězdiček méně, musím dát plný počet. ()

jiri.twist

Krásný dárek od Škaredého Káčatka a Susannah v podobě titulků k tomuto novotou zářícímu taiwanskému seriálu - první sérii. Jak píše Susannah na jejich stránkách, abychom se nezapoměli podívat na úplný konec za závěrečnými titulky v posledním šestém dílu a také já nadávám a doufám, že druhá série bude rovněž tak dobrá. Zaujal mě v jedné ze dvou hlavních postav zajímavým fyzičnem i herectvím japonský zpěvák Yu Teng Yang (známý též pod jednoduchou zkratkou YU) v roli Zhou Shu Yi, přitom je to jeho herecký debut ... 9101010 ()

angelle

1. séria - Fajn príbeh, sympatickí herci a krásna hudba (takisto sa mi páčili tie úvahy ťahajúce sa pomaly celým dejom), ale veľmi mi vadila jedna vec - celé sa to zomlelo strašne rýchlo. Ak by to natiahli aspoň o 2-3 diely (pokojne aj dlhšie), určite by to vyzeralo lepšie. 2. séria - Rozhodne lepšie. Vysvetlili sa nejaké veci z prvej série, zápletka s otcom mi prišla trošku trápna a lacná, ale aspoň to bola fajn zmena čo sa týka v prijatí syna ako gaya. Uzmierenie dvoch hlavných postáv po rokoch bolo dychberúce. ()

Petra321

Až na ten príliš rýchly koniec to bolo naozaj skvelé. Chlapci sa do svojich postáv naozaj vžili a predstavili všetky ich pocity a problémy presne tak ako mali. Šesť krátkych epizód som zhltla na jedno posedenie, pričom som sa tešila na pekný koniec... Hm, ako som sa len mýlila. Našťastie máme druhú sériu, takže sa čoskoro mrknem aj na ňu. Nie som fanúšička misunderstandingov a tu nastal jeden obrovský, no dostalo sa ku mne, že medzi prvou a druhou sériou je časový skok, takže som celkom zvedavá.... Dúfam, že mi to nepokazí moju mienku. ()

Andrea1717

Veľmi pekné, tento typ BL príbehov mám rada. Jemný, milý, zameraný romantický vzťah. YU sa mi veľmi páčil, dúfam, že toho zahrá odteraz viac. Záver evokuje druhú sériu a už sa na ňu teším. ()

• YU (Zhou Shu Yi), který je také zpěvák, nahrál pro seriál píseň „Aqua Blue“. (kklepkaa)
  • Ještě před odvysíláním první série bylo oznámeno, že v březnu 2021 bude mít premiéru druhá série. Na konci února byla vydána také speciální epizoda, která nastiňuje děj druhé série. (kklepkaa)
  • Alex Chou, který pro seriál nazpíval píseň „Hard to Let Go“, ztvárnil v 6. epizodě 1. série cameo roli barmana. (kklepkaa)