Vrahovi v patách

• USA Fatal Frenemies (viac)

Matka se snaží dokázat nevinu své dcery poté, co ji policie obvinila z vraždy její středoškolské běžecké soupeřky... Tři kamarádky – Haley, Abby a Elaina chodí spolu na střední školu a jsou spolu v běžeckém týmu. Zdravě mezi sebou soupeří. Haley je výbušná a musí kontrolovat svůj hněv, což se jí ne vždy daří. To z ní udělá podezřelou z vraždy kamarádky a sportovní rivalky Abby, kterou najde v šatně mrtvou. Všechny stopy ukazují na ni. Haley se najednou ztratí a její máma Michelle musí rychle něco udělat, aby svou dceru našla a objevila pravdu, která se ukrývá za záhadnými úmrtími. (JOJ Cinema)

John80

Príbeh dievčaťa bežkyňe, ktorá najde 1 dňa v šatni svoju mrtvu kamaratku , a nasledne obvinenie z jej vraždy až po samotne vyšetrovanie 2* ()

NikiVai

Neurazí, nenadchne. Napětí nula, nuda max. Taková ta detektivka, když máte dlouhý večer, nechcete na nic myslet, nic řešit a je vám v podstatě jedno na co koukáte. Na závěr si jen řeknete jo aha, tak tohle je vrah. No a Haley je celou dobu zralá na pár facek. ()