Na recepci urgentního příjmu se zjevuje poražený cyklista a potká tam muže, který jej porazil. Ten si to ale nepamatuje. Ujme se jej doktor Balogh. Inéz a doktor Čierny pečují o starého pacienta, který je zbaven svéprávnosti kvůli demenci  a syn jej dal do Domova pro seniory. Doktor Myšiak se těší na konferenci v Bostonu a fakt, že neumí anglicky, mu v tom nevadí. Dál se řeší trojúhelník Zuza, Rebeka, Balogh. A Laura předstírá křeče, aby se mohla svléknout před Romanem, ale on odolává. (Matti.Granad)

Matti.Granad

Ten seriál je kravina od prvního dílu a nezlepšuje se. Možná bylo pár lepších dílu, ale tvůrci, se úspěšné vyhnuli našlápnutému a je z toho vztahová a intrikánská  blbost. Každý s každým. V tomhle dílu mně alespoň pobavila tá linie s Myšiakom, který neumí anglicky a každej to vidí (slyší), ředitel to nevidí a dozvídá se to k závěru dílu. Myšiak přesto do Ameriky chce a říká, že se to "naučí" za pár dnů. Ano, potkala sem s těmahle pitomci, co si myslí, že se cizí řeč naučíš v krátkém čase (ve vlasti). Lingvisti ano jasně, mám jednoho doma a jde to, ale ne každej je lingvista. Zbytek děje, obvyklé kraviny, kecy, tlachy o ničem, dokola řešej to samé, dokola, dokola... dyk tak je to v každé správné brazílske telenovele, tak to nemůže byt špatně. ()