Agáta nachádza u svojho priateľa nežiadúce lieky, Vilma balí Romana a Braňo opätovne zachraňuje Agáte život. (Petra321)

Matti.Granad

V tohle díle se děje hodně dramat. Už to je nesmysl, v reálu se tolik najednou neděje. Z čeho mne je fakt šoufl, jak Agáta pořád analyzuje svůj vztah k Srnčíkovi, k mužům obecně a k svému tátovi, který zemřel když byla malá. Tolik nespravedlnosti, s tím se nejde vyrovnat ani v skoro 30-ti letech. Do toho vejde bývalý primář Černý, který nemá co na práci a tak tlachá o ničem s mladýma doktorskýma uchama. Jak realistické. Že do toho Vilma musí chtít svádět akorát Romana a ten je najednou věrný až za hrob. Tak otřelé, zrovna tohle musíme a chceme vidět v seriálu z nemocničního prostředí. A aby té psychoanalýzy nebylo v jednom díle málo, tak svoje mindráky pořád dokola řeší taky Denisa. Celé je to o ničem, přesto, že tam přijde pacient s podezřením na ebolu, že doktorka Maxová zvládne svůj první den primářky s přehledem. Ale o tom je skoro celý seriál, fádní, milion krát omílané vztahovky, psychoanalýzy, kraviny, intriky. Jsme doufali, že se tomu Slováci pojednou v seriálu vyhnou. Tak nepovedlo se. Jo tak proč na to koukám? Páč si to pouští manžel..., a já kůli tomu nepůjdu na houby a ani nerostou. ()