Mladá a půvabná Judy má zřejmě v životě neuvěřitelnou smůlu. Jejím snem je pěkný velký dům a spořádaný manžel v něm. První vyvolený si ji ovšem vzal jen pro peníze a druhý zase umřel na srdeční příhodu během svatební noci. Navzdory šokovaným rodičům se Judy rozhodne rázně a odhodlaně změnit svůj život. Přihlásí se dobrovolně do armády, což si ovšem představuje tak trochu jako romantický výlet na Bahamy... Realita je pochopitelně jiná, ale křehká blondýnka se nevzdává a propracuje se až k parašutistickému výcviku. Její vojenská sláva by pravděpodobně stoupala, kdyby nepotkala dalšího muže. Stane se snad Judy konečně vdanou paničkou? Tvůrci této vděčné a nestárnoucí komedie nezapoměli na pěkně okořeněný závěr s překvapením. (oficiálny text distribútora)

Katka232

Jedna z mála komedií, u které se bavím od začátku až do konce. Skvělá Goldie Hawn v titulní roli. Dneska už se takovéto komedie netočí a to je velká škoda. ()

Reiner

Film Vojín B. není asi úplně top a asi by se dal udělat i lépe. Avšak ... bavil jsem se. Nenudil se. Proto si myslím, že si zaslouží 3* a cca 64%. ()

Blongie

Jak se z mladé, bohaté a rozmazlené princezničky Judy Benjamin, která dobrovolně vstoupí do armády, stane žena, která se nebojí vzít osud do svých rukou... Goldie Hawn má jednoznačně komediální talent, takže mě rozhodně nenudila... ()

Skeevee

Tohle me dycky pobavi =D Kdyz to davaj vecir pred tim, nez zacina dalsi semestr, tak clovek hnedle pookreje =D Nejlepsi hlod je "A mate vsechno jenom v zelene?" =D ()

Kybela

Výborná komedie, kterou jsem si oblíbila už jako dítě. Po mnoha letech jsem se k filmu dostala znovu a bavila jsem se úžasně, protože ke kdysi známým vtípkům přibylo ještě pár nových, které jsem ve své dětské nevinnosti nepochopila (např.: "Chceš, abych ti ukázala svou známku?"). Nevím, co víc k tomu dodat, tenhle film mě prostě baví. ()

Aidina

Zajímavá myšlenka, když se zhýčkaná a rozmazlená slečinka, která nikdy dosud nepracovala, rozhodne vstoupit do armády. Pořád něco kritizuje, stále fňuká a stěžuje si: “To máte všechno jenom v zelené?“ až se sama armáda rozhodne ji pěkně vrátit rodičům. V tom se v ní něco zlomí a Judy se rozhodne vojnu dokončit. Dokonce úspěšně. A je umístěna do hlavního štábu Nato v Bruselu. Tak snad je to jenom ve filmu… a v centrále Nato jsou profesionálové (dobrá vojak Benjamin:-)). ()

jessic

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies. „Komedie“ o ufňukané fifleně, která se našla v armádě. S nechutně přehrávající a pitvoříci se Goldie Hawn, za což byla nominována na Oskara. Hm. ()

trinan_kop

Tento film by bol celkom dobrý, ak by nebola hlavná predstaviteľka tak brutálne nesympatická a škaredá - proste jej nedokážem fandiť. Vypichol by som záver, kedy odchádza od svadobného oltára, s tými ryšavými vlasmi a otrasným mejkapom vyzerá doslova a do písmena ako škaredá nesympatická ježibaba. A ako mám fandiť takejto hlavnej predstaviteľke... ()

Pythonator

Na komedii málo vtipné. Na romanci málo romantické. Na USA film netradiční nehollywoodský happy end. Pro mě místy docela nezáživné. Jedná se spíše o ženský film a mě jako chlapa nemůže oslovit ani ženská hrdinka. Goldie Hawn se mi nikdy nelíbila, tak se mi nemůže líbit ani film, kde se tahle křehotinka pitvoří asi na 95% stopáže filmu. ()

Oxytocin

"Tvůrci této vděčné a nestárnoucí komedie nezapoměli na pěkně okořeněný závěr s překvapením.(oficiální text distributora)" Závěr je hrozná sr.čka. Párkrát jsem se usmál. Vhodný tak na vyplnění volného času v programu televize, když nemají co dávat. ()

Kaylar

Goldie Hawn v hlavní roli rozmazlené a zhýčkané mladé ženy, která se rozhodne po prodělání citového traumatu po náhlém úmrtí manžela o svatební noci vstoupit do armády - komediální zápletka tedy, jak je nasnadě, vzniká konfrontací dosavadního stylu jejího života a života v armádě. Hrdinka totiž nemá nejmenší ponětí o tom, co všechno vojenský výcvik obnáší a co všechno bude muset podstoupit. Za čistokrevnou komedii film nepovažuji, ale za ztrátu času také ne. Za mě průměr, který neurazí ani po několika desetiletích od doby svého vzniku. ()

Megahead

Goldie Hawn je podarená herečka a vždy som ju uznával, ale napriek jej hereckej kvalite (a aj kvalite ostatných hercov) je to dosť priemerný film s miestami až slabšími pasážami. Scenár je akoby nedotiahnutý, dej skôr priemerný, miestami mi až vadil - hlavne posledných 15-20 minút. Samozrejme film má aj dobré pasáže (vojenská akcia v teréne), ale je ich málo. A taktiež by som to nenazýval komédiou, pretože humorných scén je tam málo. Zároveň prostredie armády a zelených gúm taktiež nemusím. ()

peproch

Film  chce prostě současně pobavit blbou blondýnou, naivní cukrovou holčinkou, hloupostí sebestředných rodičů, pitomostí důstojníků a hledá v humoru možnost spásy... slepenec, kulturně moc vzdálené, cizí, odlidštěné. Pozitivum: tím, že je ve filmu moc podnětů - rodina, móda, kasárna, centrála Nato, domeček na francouzském venkově, svatba, sex... je film svěží. A to je přednost. ()