Sweet Tooth: Chlapec s parožím

• USA Sweet Tooth
USA, (2021–2024), 20 h 12 min (Minutáž: 38–58 min)

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky. (Netflix)

Recenzie používateľa Chrustyn k tomuto seriálu (2)

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021)

O Mlsounovi jsem prakticky nic nevěděl a o to větší bylo moje překvapení, když jsem místo fantasy pohádky dostal regulérní, postapo říznuté fantasy prvky, které napíná a občas se nebojí přitvrdit. Seriál mě vtáhnul atmosférou i zajímavými postavami a všech 8 dílů jsem slupnul za jeden den a otevřený konec mě naštval a zároveň naladil na další sérii. Snad na tom bude kvalitativně stejně jako byla ta první. Příjemné překvapení. ** Druhá série bohužel výrazně slabší. ()

Série 2 (2023) (S02)

Jak mě první série překvapila, tak mě ta druhá zklamala. I přes dětský podtón, byla první série čistokrevným postapo seriálem o putování mutantního chlapce a jeho mužského kamaráda. Bylo to napínavé, výpravné a celkově zábavné. Druhá série je takovým útěkem z vězení a přišlo mi, že se výrazně více zaměřuje na dětské publikum. Mutantní osazenstvo je infantilní a hodně otravná dětská parta, kde se sympatie hledají těžké a i výprava šla dost stranou. Celkový dojem je výrazně komornější a méně zajímavý i přes konečné zúčtování, které otevírá dveře pro další sérii, která mě nyní už vůbec nezajímá. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD