Sweet Tooth: Chlapec s parožím

• USA Sweet Tooth
USA, (2021–2024), 20 h 12 min (Minutáž: 38–58 min)

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky. (Netflix)

hupicek

Originálně vyprávěný příběh. Byla jsem dost skeptická, ale tohle mně chytlo od první minuty. To se fakt povedlo a malý Gus je neuvěřitelně roztomilý 👌👍9/10 ()

milos.lacika

vramci Netflix serialov poslednej doby nadpriemerna vec. dej vie odkial a kam ide. ma hlavu a patu. obcas sklzne do teen naivity, obcas stmavne nasilim a depresiou. ale spracovanie je vizualne vtahujuce a diely sa sypu jeden za druhym. davam silnych 7/10 a tak to zaokruhlym na 4 hviezdy. ()

slothandrew

Fantastický rozjezd kazí unáhlený až nedomyšlený závěr. Z nějakého důvodu tvůrci v posledních epizodách zcela opominou unikátní schopnosti, kterými hlavní protagonista disponuje. SPOILER: Scéna, kde se hlučná terénní vojenská vozidla na otevřené louce zjeví až jednotky metrů za dvojicí hlavních postav, působí jako pěst na oko po těch, ve kterých Gus po čichu už od branky zjistí, kolik osob se nachází v rodinném domě. K tomu přidejme naprosto tristního záporáka a z potenciálních pěti hvězd, na které jsem tento milý počin zpočátku viděl, jsem na lepších třech hvězdách. ()

supEnoc

Chvíli jsem si nebyl jist, čím se to snaží být, nicméně já to beru ve výsledku jako takovou "moderní pohádku", protože kdybych to bral vážněji, tak toho sloppy writingu bych vypíchl hodně moc. Nicméně jako fantasy pohádka s dobře postavenými charaktery je to pretty comfy. 1 hvězdu jsem musel přidat za celkovou audiovizuální složku, obecně ten tón obrazu je pro magical svět on point, hudba super a občas naprosto amazing záběry. Nevím tedy, co je z té krajiny CGI a co ne, ale tu kameru jsem žral. ()

RichiB

Druha serie je obri nuda v levnem provedeni. A kdyz na scenu prijdou ty odporne rozkosne deti v podobe zvirecich hybridu v provedeni vsech myslitelnych lidskych ras, tak mate chut rozkopat televizi. Vrcholem je pak ten celoplysovy sysel. Toho meli okamzite umlatit. Oproti prvni rade velky sesup dolu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD