Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Česko Bezva zuby na zásnuby (viac)
Ukážka z filmu

Päťdesiatnik Richard (Jiří Langmajer) sa chce oženiť so svojou o pätnásť rokov mladšou priateľkou Cecíliou (Anna Fialová). Má ju úprimne rád, rovnako ako jej malú dcéru Jasmínu (Mia Kavanová). Cilka má však dlhodobo komplikovaný vzťah so svojimi rodičmi. Najmä jej autoritatívny otec (Miroslav Hanuš) nebol naklonený jej predchádzajúcemu vzťahu a nie je naklonený ani tomu súčasnému. Dlho pripravovanú zoznamovaciu návštevu navyše skomplikuje Richardova bolesť zubov, návšteva pohotovosti, zásah ráznej lekárky a problémy s anestéziou. Otec sa domnieva, že Richard utrpel mozgovú mŕtvicu, a matka (Simona Stašová) robí všetko pre to, aby zabránila definitívnemu rozvratu v rodine. (TV JOJ)

Petbrab

Tak tohle se moc nepovedlo. Nahoře to držel akorát Hanuš. Jinak slabý scénář, slabé výkony, předvídatelný děj i závěr. ()

Horn

Hodně, hodně slabí Bakaláři. Neuvěřitelně dlouhá stopáž o ničem. Naprosto neuvěřitelná změna u pana otce. Prostě opravdu zbytečná věc a vyhozené peníze. ()

Marrakech86

Jak tu píše většina, hodně mi to přípomíná povídky z Bakalářů, herecky pěkně obsazeno, ale samotný příběh je horší s odhadovaným koncem. Takový film na neděli, jednou a dost ()

sun.eagle

Herec to má těžké. Jednou hraje Hamleta, a někdy musí hrát i v neuvěřitelné sračce, kde půl filmu slintá a mečí. Langmajera mám rád, ale tady mi bylo stydno za něj. Hanuš kopíruje Donutila z Pelíšků stejně jako jeho filmová žena, dokonce hraná stejnou herečkou. Anna Fialová je zlatá, ale tady neměla ani ona co hrát. Bakaláři to nejsou. ()

milos.bradik

Bakalářský příběh, který místo snesitelných dvaceti minut natáhli na více než hodinu, tady ani sebelepší herci nic nezachrání, protože to musí natahovat a opakovat prakticky stejné scény pořád dokola, Langmajer to mumlání a Hanuš tu vojáckou tupost. ()

diamond

Jedna hvězdička za Aničku, pro tu mám slabost. Herecké obsazení dobré, akorát není co hrát. Zápletka trapná a stokrát opakovaná, dialogy a chování postav nepřirozené, u některých hraničící s idiocií. Ztráta času :-/ ()

BigJohn02

Primitivní nezábavná "komedie" založená na předpokladu, že když člověk dostane od zubaře pigáro do dásně, stane se z něj na půl dne dement, který neumí kroutit hlavou, kývat, psát, prostě jen čumí jak jelito. Aspoň, že na Aničku se docela dobře koukalo... ()

wvwrayman

Čekal jsem další z řady českých trapnokomedií a jsem rád, že se má očekávání nenaplnila. Naopak. Naprosto skvělé herecké obsazení. Stašová je paní herečka, ale Hanuš ji tím svým despotou předčil. Film je takový spíše Bakalářovský formát a delší stopáž by to zabila. Fajn oddychovka. ()

tein

Prilis dlouhe, malo zabavne, zcela nevtipne. Toto opravdu neni komedie ale spis rodinne drama ze ktereho clovek nema vubec dobry pocit, a uz vubec se zde nema cemu smat. Ukol asi znel natocit komedii a tak je tam nasilim narvano nekolik asi radoby vtipnych scen - napr. s malou uniformou, u zubare, s kurakem, s policii, piti vina brckem... Tahle bych zde mohl jmenovat kazdou jednu scenu ktera se ve filmu objevila. Navic to vse s despotickym otcem, prihlouplou submisivni matkou a opravdu neprijemnou holcickou, ktera kuli oci jak vydesena civava, az tim uplne nahani strach. ()

dew

Také se divím, kde se berou peníze na takové zbytečné "výtvory" a že se k tomu ostřílení herci vůbec propůjčí. A nechápu, proč neumí v dnešní době najít  aspoň trochu přirozeně hrající dětské herce. Jinak nesmyslné nelogičnosti, přehrávání. S klasickými Bakaláři  toto naprosto nesnese srovnání. ()

ChrisChilly

Sešlo se pár skvělých herců, námět ve stylu Bakalářů, režisér Vejdělek a přibližně hodinová stopáž. Opravdu se mi líbilo, jak hrál Langmajer. Komedie k popukání to dle mého názoru nebyla, ale naopak se tam objevil prostor pro zamyšlení. Chápu, že například postava Mirka Hanuše měla být zatvrzelá, ale stejně jsem měla pocit, že chyběla řádná komunikace, takže film sázel i na nedorozumění. Těžko říct, zda by v reálném životě došlo k takovému happy endu. Zajímalo by mě, zda se Hanušova postava nechala v závěru pouze "pobláznit" nastalou situací a až bude po všem (nechci úplně spoilerovat), tak se vrátí do své staré polohy nebo mu skutečně došlo, že své dceři i ženě celou dobu otravoval život a změní se. ()

ancak

Mně se to líbilo :) Všeho s mírou - akorát vtipné i dlouhé. Milé, originální, hezky natočené, dobře zahrané. Nebylo to trapné, jen ten otec byl na zabití :D ()

czprava

Neslané, nemastné, se závanem humoru, který jaksi zapomněl vykvést a spíše mírně zasmrádl. Otřepané téma tolikrát zpracované, určitě i lépe. Toto někdo vyloženě vytlačil aniž by fakt nutně potřeboval pobavit diváka, spíš pod vidinou zisku. Dvě hvězdy jen za herce a ještě s přimhouřeným okem. ()

gamer11 odpad!

Videl som vela ale toto je fakt hnus uš podla uputavki na TV joj som vedel že to bude hnus ale musel som to pozerat. a preqapuje ma že tato sračka ma tak visoke hodnotenie.0% ()