Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Česko Bezva zuby na zásnuby (viac)
Ukážka z filmu

Päťdesiatnik Richard (Jiří Langmajer) sa chce oženiť so svojou o pätnásť rokov mladšou priateľkou Cecíliou (Anna Fialová). Má ju úprimne rád, rovnako ako jej malú dcéru Jasmínu (Mia Kavanová). Cilka má však dlhodobo komplikovaný vzťah so svojimi rodičmi. Najmä jej autoritatívny otec (Miroslav Hanuš) nebol naklonený jej predchádzajúcemu vzťahu a nie je naklonený ani tomu súčasnému. Dlho pripravovanú zoznamovaciu návštevu navyše skomplikuje Richardova bolesť zubov, návšteva pohotovosti, zásah ráznej lekárky a problémy s anestéziou. Otec sa domnieva, že Richard utrpel mozgovú mŕtvicu, a matka (Simona Stašová) robí všetko pre to, aby zabránila definitívnemu rozvratu v rodine. (TV JOJ)

Kekik

Samotný název ve mně vzbuzoval, že se bude jednat spíše o takovou blbinku. A byla to pravda. Hanuš zahrál otce velmi skvěle. Langmajer je skvělý vždycky. Průměrný film, který asi ve dvou scénách pobavil. Konec jak jinak než šťastný. Jednou vidět stačí. ()

Oxiduji

Tak jste to dokázali. Má naděje, že je možné natočit civilní, fajn komedii je pohřbena. Vydržela jsem to přesně 37minut a 43 sekund. Proč? Proč? Celé Kavčí hory zavést hnojem a zkusit to znovu. Stupidní, nefungující scénář. Nechápu, čemu se zdejší recenzenti smáli..Tomu Eeee, Aaaaa? Nebo drmolící Fialové? Stašové s Hanušem, co předváděli repasované Pelíšky? A co ta hudba? Banální, blbá, uvozhřená...Muchowe, Muchowe, shame! Jasně, složenky se neptají. Jedna hvězda za slovenskou doktorku, ta se mi líbila. P.S. Jako mamina nechci shamovat dítě, ale nestandartní vizáž dětské herečky mě bude chvíli strašit...na druhou stranu, zřejmě z ní vyroste fakt krásná ženská. ()

Zdarda odpad!

Česka televize by se opravdu měla zamyslet nad současnou dramaturgií, protože tohle je jejich už několikátý přešlap. Tolik talentovaných scenáristů by chtělo dostat šanci v televizi a ČT místo toho dá přednost vyčpělým Hřebejkovi & Jarchovskému nebo si objedná rovnou čtyři filmy za rok od slizce nevtipných Vejdělka & Epsteina. ()

Hombre8

Něco nového neotřelého, co tu ještě nebylo vymyslet a zpracovat, je samozřejmě čím dál těžší, takže určitá dávka schovívavosti je nutná. Navíc pro široké masy, zejména ženskému publiku zavděčit se je třeba, takže účel splněn, říci je možno. Neurazilo. ()

desod odpad!

Tak nějak jsem čekal co se tam stane, říkal jsem si začátek takový úplně nijaký  a  že teď začne něco s těmi rodiči. Nestalo se nic a byl konec. Taková reklama na volkswagen, tam režie ani scénář vůbec nezklamal. ()

v.pohode

Za mě docela dobrej televizní počin. Moje oblíbenkyně Anička Fialová k Langošovi sedla jak zadel na hrnec. Zápletka měla jen nepatrně málo chybiček, které se daly lehce přejít. Za mě pohoda na nedělní večer. ()

rodl

Zase jedno poměrně silné vztahové drama, které se bůhvíproč označuje za komedii. Skoro bych řekl, že se nám tu v poslední době rozmohl takový nešvar... Nebo se máme smát někomu, kdo slintá a nemůže za to? Snad jen díky happy endu je film možno označit za komedii, či spíše za komédii, protože v "normálním" životě by to takto fakt neskončilo. A pardon, zmíněný happy end není spoiler, protože v podobném formátu od těchto tvůrců snad nikdo nemohl čekat nic jiného. ()

Burejsa

Tohle dílo bych promítal studentům režie jako ukázku toho, že když máte skvělé herce, tak i slabý scénář a nekompetentní režie může dopadnout tak, ze to nebude úplný odpad. Mít to 20 minut, tak by to byla hezká mikrokomedie. Ta hodina navíc tam vadila. Langmajer, Hanuš i Stašová hráli na 1. Fialová na 2 a zbytek byl slabý. ()

vasosak

Klame to tělem. Vypadá to slibně, ale je to blbý a těžko uvěřitelný. Souhlasím, že kdyby se to smrsklo na 20 minut, mohlo to být lepší. Škoda. ()

Katka189

Je to strašně protahováný stačilo by 20 minut a bylo by to skvělý. Nápad dobrý ale scénář je nudný, i když herci dělají co můžou. ()

IGATY

Konečně po dlouhé době něco, kde se člověk mohl přirozeně zasmát. Žádný přehnaně vyučený vtip, slušné obsazení. ()