Hromoví ptáci

• Veľká Británia Thunderbird 6

Skupinka světoznámých elektronických postaviček, známý 'Mezinárodní záchranný tým', je zpět se spoustou napětí a záhad. (oficiálny text distribútora)

corpsy

V detstve som vyrastal paradoxne na inom bábkovom seriáli od Sylvie a Gerryho Andersonových. A to CAPTAIN SCARLET AND THE MYSTERONS. K Hromovým Vtákom som sa dostal až vďaka ich prvému celovečeráku THUNDERBIRDS ARE GO. Seriál, som ale poznal pasívne. Tento ich druhý celovečerný pokus je opäť malebne nasnímaný ( tie miniatúry pre mňa proste nikdy nestratia kúzlo ) a kto uznáva tento štýl, tak bude nadšený, avšak pokiaľ sa dostaneme k plnohodnotnému dobrodružstvu a akcii, uplynie more času. Potom, to ale stojí zato. ()

FrodoF

Je to celkem sranda, ale většinu času spíš nuda. Zajímalo by mě jestli to lidi v těch šedesátkách brali vážně. Zajímavé je sledovat jak vůbec nikdy postavičky nechodí, protože to by vypadalo hrozně dementně (viz Team America). ()

dopitak

Jenom pro fanoušky, v dnešní době by mohlo oslovit jedině tak komixáře anebo modeláře. Zápletka je slabá jak nedonošená moucha, ale animace i triky jsou na svou dobu opravdu perfektní. Některé záběry přirozeně animované nejsou, jedná se především o letecké scény. ()

Tuxedo

Děti se budou u téhle špionážní historky nudit a dospělím bude vadit, že se místo přesvědčivějších herců promenádují před kamerou loutky. ()