Podezřelé aktivity ve školní zvířecí laboratoři probudí ospalé městečko Scottsville k životu. Zjištění, že genetické postupy umožní vyšlechtit krvežíznivého netopýra s tesáky, nahání všem kolem strach. Když netopýři ohrožují lidská obydlí, je to nepříjemné. Když se netopýři rozzuří a útočí na město, jejich nálet je smrtelně nebezpečný. Člověk jim svými smysly nestačí a je v nevýhodě. Hlavně v noci (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Ne každý netopýr je Batman a ne každý film o lidožravých netopýrech horror. Ale může to být alespoň zábavná komedie. A tohle je tak miloučky přitroublé, že jsem se u toho docela bavil. Je to asi jako kdyby jste vypustili hejno nebezpečných zvířat do vašeho oblíbeného rodinného seriálu (Plný dům, Kutil Tim, Krok za krokem), párkrát je ukázali a nenechali je nic dělat před kamerou. Vždyť už jen ten český název, Tesáky, stojí za pozornost. ()

darkrobyk

Normální netopýr má zuby přibližně 3 mm dlouhé. Profesor Fuller vyšlechtil netopýry, co mají zuby 6 mm dlouhé a jsou neobyčejně agresivní. Jednoho dne však netopýři uniknou, zabijí profesora a zmizí. Ne však na dlouho. Brzy začnou umírat lidé z okruhu bohatého podnikatele a developera Carla Harta, který za babku skupuje domy starousedlíků, včetně farem, aby na jejich místě vybudoval domy pro pracháče. Detektivka Ally Parksová společně s veterinářem Johnem Winslowem se pokoušejí přijít celé věci na kloub. Není to jednoduché, jelikož Hart má pod palcem celé město včetně šerifa. Záhy se ukáže, že netopýři se stali nástrojem pomsty. Jednoduchý svižný děj, kde krvelační okřídlenci zabíjejí nejen lidi, ale i zvířata. Zmasakrovaná těla však kamera neukáže. Winslow je švihlý, snad proto komedie. Levná oddechovka pro nenáročného diváka. Existují ale horší. Netopýři jsou fajn. ()

cariada

Příjemné hororové béčko na komediální způsob. Jak vidím tak jste se moc nebavili, ale já jo. Celé je to brané s nadhledem a humorem což u takovéhle filmu je třeba a na mě to platilo. Hlavní protagonistí jsou v pohodě a sympátáci hlavně doktor a mladá policistka. Netopýři taky ujdou. Příběh je prostý netopýři utečou s laboratoře a napadají lidi jelikož jsou geneticky upravení. Opět tu máme jako už mnohokrát malé město kde vládne podnikatel s domy. A myslí si, že muže všechno do toho jhe tu zkorumpovaný šerif a pak samozřejmě ty hodný co se jim postaví..... Nic nového, ale obyčejný horor/komedie, který pobaví. ()

SOLOM.

Tenhle film je absolutní ztrátou času a pokud jste si ho ještě nekoupili či jinak nesehnali, tak to raději ani nedělejte. Nedokážu si pomalu vzpomenout na jedinou pozitivní věc, kterou bych mohl pochválit. Snad jen na několik vtipných hlášek nebo momentek na které ovšem velmi brzy zapomenete. Laciný scénář filmu je snadno předvídatelný, nudný a plný nesmyslů. Netopýří filmy všeobecně patří mezi nejhorší zvířecí horory, protože se zatím až na pár výjimek nenašel nikdo, kdo by udělal pořádné speciální efekty. Většinou se totiž filmaři spokojí s gumovým tvorem na provázku, jehož pohyby jsou naprosto nepřirozené, nebo digitálním hejnem, jenž nedokáže pořádně změnit směr letu a je na úrovni animovaných filmů. A to bych možná ještě nějakému tomu anime ublížil. Tady tomu není jinak. ()

Pythonator

Tak tohle je spíš komedie než horor. Další kousek do subžánru "zvířata zabíjí" natočený v době, kdy se díky digitální animaci s těmito filmy roztrhnul pytel a místo po desítkách se později začaly natáčet po stovkách. Tesáky patří mezi ty lepší, protože i když je to další naprostá sračka, tak se neberou vůbec vážně. Je tam natlačeno tolik humoru a geniálních hlášek, kterými tvůrci zesměšňují sami sebe a celý žánr tak bravurně, že se to musí ocenit rozhodně lépe než těmi usranými dvaceti procenty. Pro tyhle "filmy" je důležité, aby tam byla nějaká sexy ženská, která to pozvedne na sledovatelnou úroveň. Tesákům bych dal i tři hvězdičky, ale jelikož tu taková ženská chybí a hlavní hrdinka je absolutně nepřitažlivá mamina, tak musím jít na dvě. Při castingu bohužel zapomněli, na čem taková béčka stojí. Na kozách přece!!! ()