Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizódy(6)

Obsahy(1)

Nenápadná uklízečka se po velké tragédii vyrovnává se starými šrámy a při pátrání po zmizelém manželovi začne zběsile vraždit. (Netflix)

Videá (1)

TV spot

Recenzie (4)

bonovox 

všetky recenzie používateľa

Nenápadný seriál z Turecka prináša príbeh obyčajnej upratovačky ktorú životné okolnosti prinútia vraždiť vo svojom okolí všetkých ktorí sa jej postavia do cesty. Herečka v hlavnej úlohe výborná. 70% ()

yvona 

všetky recenzie používateľa

Velký kontrast proti USA stereotypním akčním kýčům. Skvěle natočeno a Burcu Biricik je rozkošný a podává vynikající výkon. ()

Reklama

SAINTS 

všetky recenzie používateľa

Pozor na turecke plache upratovačky.Hlavna herecka predstavitelka Fatmy vytvara nezabudnutelnu postavu a dodava serii skutočnu emocialnu hlbku.Zatial sa tu neobjavil žiadny "myslitel" čo by napisal,že je šokovany že aj turecke herečky vedia hrat,takyto odbornici si zrejme myslia že filmy a serialy sa točia len za vellkou mlakou.Serial kritizujem za nie tak inteligentne rozhodnutia ludi okolo Fatmy.Ale to sa často deje aj v Zapadnej produkcii.Navyše aj policia je dost hlupa,ked nedokaže chytit vraha napriek zavažnym dokazom.Ale inak može byt. ()

Galéria (10)

Reklama

Reklama