Dnes v noci v lese nikdo nespí 2

• Poľsko W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 (viac)

Ženu, která jako jediná přežila krvavý masakr, potká hrozný osud. Nejistý nováček v řadách policie tak musí překonat strach a zabránit dalšímu krveprolití. (Netflix)

Somewheres odpad!

Dnes v noci v lese nikdo nespí 2 je pokračování hororu Dnes v noci v lese nikdo nespí z roku 2020. Už první díl nestál podle mého názoru za nic, jelikož to byl podprůměrný a hlavně předvídatelný horor, který se ničím nelišil od ostatních hororů stejného námětu. Očekávala jsem tedy, že druhý díl se pokusí "napravit reputaci" a kvalitou předčí první díl. Nestalo se tak, bohužel, naopak. Poslední přeživší z prvního dílu - mladá dívka Zoscha - je zavřená na policejní stanici spolu se dvěma mutanty, které údajně v prvním díle zabila. Když ji místní šerif odveze na místo činu (dům v lese), nechá ji připoutanou k posteli. Bohužel k té posteli, pod níž je stále ještě uložený onen meteorit, který dělá z lidí mutanty. Po její přeměně začíná hotový masakr, a tak se dva strážníci (muž a žena) vydávají nastalou situaci prošetřit. Jsou ovšem naprosto neschopní a tak zemřou další lidé a ze strážníka - muže se také stane mutant. Samozřejmě se oba mutanti do sebe zamilují a mají spolu milostný poměr. Jelikož jsou teď "padouši", začínají si svou novou roli užívat a strašit nebohé obyvatele jejich vesnice. Tento film si označení horor nezaslouží, jelikož postrádá atmosféru, lekací scény se skoro vůbec nevyskytují (a když už ano, tak jsou úplně nefunkční), žádné hororové prvky, masky mutantů nic moc a posledních tak 40 minut máte pocit, že se díváte na parodii či komedii. Mrzí mě to, ale nemohu jinak než dát hodnocení odpad. ()

atlantacz

jednička byla dobrá ale u dvojky jse scenáristi uplně zhulily a napsaly totální sračku kde jsou dva mutanti kteří melou sračky a píchaj spoluJAKO VAZNE!!!!! ()

Bagrowitz

Achjo... jedničku jsem si užil. Žádné veledílo ale moc příjemně mě překvapilo. Jenže tohle je teda opak. Nemalou část filmu jsem si to i užíval... a pak jsem litoval že jsem chtěl o meteoritu a "nákaze" z něj vědět víc. Tupý zabijáci mi vyhovovali teda víc. Jinak je tam pár dobrých scén a rolí (konečně byl zpět vedoucí tábora. ADRENALIN!). Za první scénu a narážku na Indiana Jonese tomu ty 3* dám, ale je to teda těsný, film dost shodili. ()

BigJohn02

Kurwa! Minule jsem Poláky pochválil, tak se rozhodli natočit dwojku. Měli se na to vysrat, protože tohle je fakt sračka. Nebejt těch dvou chomoutů z domobrany, který aspoň trochu pobavili svojí blbostí, šlo by to rovnou do vodpadní jímky. ()