V tomto seriálu se dozvíme, jak vypadá život Sonica v jiné dimenzi a v jiné časové linii. Příběh seriálu je o tom, že má Sonic sourozence – bratra Manica a sestru Soniu. Všichni tři mají stejný cíl – navždy porazit Robotnika a navrátit zemi svobodu. (JesterKruger)

DannyBurino

Intro a první díl skvělé, ale zbytek trochu pokulhává. Písničky nejsou vůbec dobrý ( kromě úvodní, což nechápu proč zbytek nemůže být takhle skvělý ). Sonic a jeho sourozenci jsou v pohodě, ale to že je mluví jeden a ten samý je bullshit ( to neměli na výběr další dabéry? ): Zbytek je ok, ale nemám vůbec nutnost to dál sledovat. ()

JackBurda

První díl fajn a to intro, naprostá nádhera. Bohužel to zatím dost promrhává svůj potenciál. Postavy Sonica a jeho sourozenců jsou ok (jen by je nemusel všechny mluvit Jaleel White) a Robotnik je taky ok, ale ty dva kreténi, co po nich jdou mě fakt otravujou. Aspoň že se to už rozjelo, ten svět je jako kombinace terminátora a COD: Black ops. (Přehnaně řečeno) ()

blondboss

Také jednoduché a bezduché varenie z vody. Seriál prakticky svojou povahou pripomína ten pôvodný od Segy a nesie sa podobne v tom vážnejšom duchu, ale neprináša nič nové. Stále tie isté súboje, tie isté alebo príbuzné postavy, nemotorný Robotnik už tak neočarí a celé to komplexne nedáva zmysel. Pre mňa podpriemerný animovaný seriál. 35 % ()

JesterKruger

Ani nevím, na čem jsem tento seriál viděl, ale vím, že to bylo někde o páté ráno když jsem nemohl spát. Sorry ježoure, ale tenhle seriál s tebou je bohužel ten nejslabší. Jsem rád, že se zde v některých epizodách objevuje Locke společně se svým synem Knucklesem. Pár dílů je Ok, postavy sourozenců od Sonica jsou taky ok, ale nemusel Sonica i Manica dabovat jeden dabér. Tenhle seriál má animaci podobnou seriálu Ježek Sonic (SatAM). dobrý seriál, ale něco tomu prostě chybí. Já mám rád, když je Sonic drsnější, a je v něm spoustu akce. Tohle akci má, ale není to drsné. Prostě akční seriál pro mladší děti, jelikož SatAM by kvůli drsnosti (Robotizací apod) spíše ocenilo starší dítě. ()

• Ukončení příběhu seriálu se později objevilo v komiksu, který se začal později po uvedení filmu ve Francii prodávat. (davidrohusch)
  • Jedná se o jediný film série, který nebyl přeložen do českého jazyka. (davidrohusch)
  • Jedná se o jediný Sonic seriál, který je z Francie. (davidrohusch)