Show se uskutečnila 21. března 2021 v Tropicana Field (St. Petersburg, Florida). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) Kickoff: Riddle vs. Mustafa Ali (United States Championship)
2) Nia Jax & Shayna Baszler vs. Sasha Banks & Bianca Belair (Women's Tag Team Championship)
3) Big E vs. Apollo Crews (Intercontinental Championship)
4) Braun Strowman vs. Elias
5) Shinsuke Nakamura vs. Seth Rollins
6) Drew McIntyre vs. Sheamus (No Holds Barred Match)
7) Alexa Bliss vs. Randy Orton (Intergender Match)
8) Roman Reigns vs. Daniel Bryan (Universal Championship, Edge jako speciální venkovní rozhodčí) (TheSpearCZ)

papadoce

Už viac ako tridsať rokov sledujem wrestling a poviem Vám, že keď som videl kickoff debilný Riddle vs talentovaný Mustafa Ali, kládol som si jedinú otázku. Prečo to vlastne robím? Našťastie to čo gayovia predviedli v posledných minútach zápasu bolo ozaj vysoko kvalitné a otázka mohla ísť do zatratenia. Nateraz. To tag tímové babenky dávali prvú ligu od začiatku, no bohužiaľ vzhľadom na zloženie zápasničiek sa nebolo načo pozerať z hľadiska krásy. Veď uznajte, keď sa dívate na štyri baby a jediná, ktorú si viete prestaviť, že ju zozadu vytrieskate je Nya, tak to čo už je toto za vzorku. Ble. Ale zápas bol fajný. A potom sa nám pobili niggaz. A dali si do tela, len ten záverečný pinfall bol taký rozpačitý. Loseri majú rozhodne svoje pevné miesto vo wrestlingu, robia show zaujímavou, že Apollo? K ďalšiemu zápasu mám asi iba toľko, že “Who wants to walk with Elias?” Odpoveď je .... Strowman Express. Seth Rollins sa nám opäť vrátil do Burn it down formy, čo mu teda rozhodne prospieva a s Shinsuke-m predviedli tiež dobrý zápasík. Odpoveďou na všetko býva kin-šasááá a hneď je všetko jasnejšie, ale tentokrát neprišlo. Bitky národniarov pokračovali a pobili sa nám aj ostrovania. Tí neostali nič dlžný svojej povesti brawlerov a ono to miestami vyzeralo skôr ako Street Fight hooligans v centre Liverpoolu než ako wrestling. V tomto štádiu som už priznávam nechápal, prečo má Fastlane na csfd 58%. Môj obľúbenec Randy zase zbil ženskú. Teda, skôr chcel biť. Toto sa mu nestalo po prvýkrát a niečo mi našepkáva, že ani posledný. A Alexa s diabolskými šošovkami bola strašidelne sexi. Satansky by som ju vyklátil, až kým by sa jej nezjavil Gilgameš pred očami. A tie šatky, tie šatky .... a podkolienky, jááájjššš. Mňamiiiii. Čo tam po zápase, však majte trochu fantázie ne. Headlinom nebol nikto iný ako Mr. Bóóóring Romi Reigns vs miniatúrny no šikovný Danko Bryan. A tu som definitívne pochopil dôvody 58%. Stalo sa totiž, že Head of debils porazil Yes Yes Mana tým najnudnejším a najzdĺhavejším spôsobom na svete. Celý dojem z dovtedy celkom vydareného PPV šiel do hajzlu a v pamäti ostala fanúšikovi iba predstava, že ak Roman bude headlinerom na WrestleManii, tak aj v pekle môže mrznúť, ale nudne. Fastlane-u sa proste stalo to, že posledné dva nevydarené zápasy ovplyvnili celkové hodnotenie a zanechali v ústach trpkú príchuť nezdaru. Snáď bude Grandest stage of all aspoň o dve triedy lepšia. Amen. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Rise Up“ od Will Roush. (TheSpearCZ)