Fastlane 2017 se uskutečnilo 5. března 2017 v Bradley Center (Milwaukee, Wisconsin). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: Rich Swann & Akira Tozawa vs. The Brian Kendrick & Noam Dar
2) Sasha Banks vs. Nia Jax
3) Sami Zayn vs. Samoa Joe
4) Charlotte Flair vs. Bayley (Women's Championship)
5) Neville vs. Jack Gallagher (Cruiserweight Championship)
6) Roman Reigns vs. Braun Strowman
7) The Club vs. SAWFT (Tag Team Championship)
8) Kevin Owens vs. Goldberg (Universal Championship) (TheSpearCZ)

Bobik9

SAMI ZAYN VS. SAMOA JOE - 3* - Oba přinesli do WWE celkem čerstvý vítr. Solidní wrestleři, kteří potřebují lepší feudy. THE CLUB VS. ENZO A CASS - 3* - Holohlavý nezajímavý tag team proti jednomu z nejzajímavějších tag teamů. Výsledek je naprostý střed. SASHA BANKS. VS NIA JAX - 4* - Velmi dobrý divas zápas. Nia by sice potřebovala dost natrénovat nějaké moves, ale i tak. Sasha to odmakala a vypadalo to dobře. JINDER MAHAL VS. CESARO - 4* - To, co se sebou Jinder dokázal je rozhodně úctyhodné. Zápas dvou supermanů. RUSEV VS. BIG SHOW - 3* - Nebylo to zlé, ale Show je zkrátka za zenitem zřejmě. JACK GALLAGHER VS. NEVILLE - 3* - Jeden z těch lepších CWC zápasů. Neville je jednoznačný talent, ale ostatní CWC wrestleři nejsou tak zajímaví jako on. Až na tohohle Gentlemana. Solidní zápas. ROMAN REIGNS VS. BRAUN STROWMAN - 3* - Zápas slušný, ale je to prostě blbost. Celý Roman je blbost. BAYLEY VS. CHARLOTTE - 3* - Musím říct, že mě Bayley přestává dost bavit. Má obří push a nepředvádí nic extra. KEVIN OWENS VS. GOLDBERG - 2* - Tak věděl jsem, jak to dopadne, ale doufal jsem v nějaký zápas. Ten nebyl. ()

PavelVanekArt

Naprosto nezajímavá PPV průběhem a ani výsledky. Až na Bayley se to dalo odhadnout. Každopádně WM stránka Raw je hodně slabá. Pokud pak povede title reign Booringberga (nebo Lesnara,bje mi fuck kterej part timer bude držet ten srandovní titul) k dropnutí mladýmu talentu, nemám s tím problém. 2* za Samoa vs Zayn a výsledek Charlotte vs Bayley Jinak nejhorší show roku. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Watch This“ od Willa Roushe. (TheSpearCZ)