Yellowjackets

• Kanada Yellowjackets (viac)
Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2023), 18 h 32 min (Minutáž: 57–60 min)

Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Jasmin Savoy Brown, Pearl Amanda Dickson, Courtney Eaton, Samantha Hanratty (viac)

Dívky z předního středoškolského fotbalového týmu přežijí leteckou havárii hluboko v divočině na severu, ale to nejhorší je teprve čeká. 25 let poté se přeživší snaží přizpůsobit novému životu, ale divočina v nich stále zůstává. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Omnibus k tomuto seriálu (2)

Yellowjackets (2021)

Břicho se mi třese, jak se chechtám... v lese.“ Njn. Místo krvavé flákoty přežvykuji jen nechtěnou komedii. Otráveně. Ha! Že by Misty? Příroda drsná jako lesy okolo Plzně, šelmy dávají zpovykaným scenáristům pac a dívenky zvlčilé, bohužel ne hladem zvířecím, jen krotkým, seriálovým. Odfláknuto bez invence, podle mustru pro influencerskou generaci, nadšeně hýkající u nekonečných řad Survivor, „drsných a reálných“ reality show. Zpraseno i otravnými prostřihy do budoucnosti. Od začátku tedy víme, které maso přežilo a které ne. Spoilerům zdar! A co na to známý gurmán, doktor Hannibal Lecter? „Chci vrátit vstupné! Dívčí fotbal nesahá chlapskému ragby ani po kotníky, natož po brzlík.“ Posuďte sami. Jezero, velká chata, puška a nekonečná zásoba nábojů, chlast, hudba, mejdany, sex... a všeobecně veselá nálada. Špica letní tábor, kde si to všichni užívají a tak trvá 7 epizod (!), než husičky zakejhají: „Jde nám o kejhák!“ a vyrazí po svých, po turistické značce, hledat civilizaci. KANIBALLSKÉ OKÉNKO: Nejvíc mě rozsekalo to: ѬMedvěde, lehni!“ aneb starého medvěda novým kouskům naučíš. ѬTy moje sladká...,“ něžně šeptal otravné brýlaté pizdě gay Beznožka. Velmi věrohodné. ѬHoří, má vosičko![][] Na sedadle kopilota medvídek plyšový vzplanul. Nehasit ho, nevyhazovat ven! Jen koulet očima a ukázněně se dusit, dokud... Závěrem hádanka. Bude lesní muž Omnibus ztrácet čas s druhou sérií umělohmotné, 50% opičárny, jen kvůli famózní Juliette Lewis? Asi ne. Není fanouškem FCKing Yellowjackets. ()

Sic Transit Gloria Mundi (2022) (S01E10)

SPOILER! Jako špekáček, skončil jeblý chlupáček.“ Taky byl nejvyšší čas. Pořád jen červi, červi, červi... ani Pinďa už to nežere! Díkůvzdání nasycených Vosiček: „Děkujeme ti, matko přírodo, že ve své nekonečné seriálové zhůvěřilosti jsi na nás neposlala broučky hrobaříčky, ale naopak před náš skromný survivor hotel all inclusive jsi příhodně jebnula jebnutým medvědem. V posvátné úctě se klaníme tobě i jebnutým scenáristům a mastné prsty si spokojeně olizujeme, jakož i něco jiného sobě navzájem. Lam-a-men.“ Zaplaťpánbů za ty dary. Tlapy jsou dobré i bez česneku, který produkce škrtla. Ovšem vlka, zabitého v 7. dílu, s sebou Taissa & spol. zpátky do srubu hladovějícím kámoškám nepřinesly, nechaly ho ležet v lese! Protože pes či vlk bez česneku, to se žrát fakt nedá, jak potvrdí každý tramp. OKÉNKO ZOOLOGICKÉ: [][] Co myslivci nevědí: Ѭ Po kolika nohách prchá jelínek Travis, řád šukatelní, druh jedlý? Ѭ Kolik funkčních údú má jednonohý? Ѭ Kolik slušivých jizev udělá slečně čelistmi vlk umělec? Ѭ Jaká je v místě havárie hustota obyvatel a letadel na kilometr čtvereční? [][] Uf. Počkám na třetí sérii, druhou vynechám. Dalších deset epizod jen prostírat a chystat příbory a... houby. Příp. houbičky, ale žádné dvounohé maso. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)