Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

kaylin

Po druhém dílu mě tohle docela mile překvapilo. Je to strašná slátanina, ale herecké výkony, hlavně tedy Billy Zane, mě prostě bavili. Béčko, které chcete vidět, protože máte možnost se u něj zasmát a navíc nedostanete zbytečný zástup nepovedených triků, z kterých se vám dělá nevolno. Po dvojce je tohle opravdu skok vzhůru. ()

mrclTV

Dosť nepodarená komédia.Niekto sa snažil inšpirovať u Your Highness? Ale hviezdička za to, ze tvorcovia skombinovali rímske légie, ninjov a Thajsko so svojimi slonami...niečo také nevidíte každý deň. Jeden a pol hviezdičky. PS: Práve pri tomto filme som dosiahol métu 900 príspevkov, no rozhodne nekončím a ťahám ďalej. ()

Ryuuhei odpad!

Film se snaží za každou cenu působit zábavně a velkolepě, ale vůbec se mu to nedaří. Je to blbý, blbý, blbý! Největší kámen úrazu je v absenci právě té zábavnosti. Záběry jsou rozvláčné a nicneříkající - je únavné sledovat neustále zpomalované záběry z bojišť, či rádoby dramatické prostřihy, kdy je vám vlastně jedno, co se na obrazovce děje. Postavy postrádají jakékoliv sympatie - ať je to Victor Webster (Mathayus), který nemá ani kousek šmrncu svého originálního já, nebo chabý pokus o vtipnou vložku ve formě krkajícího a neustále trapně hláškujícího Bostona Christophera (Olafa). Půl hvězdy za hezkou Krystal Vee (Sildu), která ovšem dostala šeredně málo prostoru. Ale jinak nechápu, že se takové kravině upsala esa typu Ron Pearlman, nebo dokonce Dave Bautista. Záporák byl mimochodem taky naprosto debilní. Bohužel si snímek bral do úst svého chronologického předchůdce, se kterým se absolutně nemůže měřit. Paradoxem je, že i prequel dopadl mnohem lépe. Tohle byla zkrátka hrůza - nekonečná nuda a utrpení bez špetky sympatie. ()

lobo87

Kým jednotka bola veľmi zábavným béčkom s výborným Rockom, dvojku a trojku môžeme hodiť do jedného vreca (na odpadky?). Reiné sa snažil o vtip a nadhľad, ale príliš sa mu to nepodarilo. Rovnako ani obsadenie hlavného hrdinu. Záporák Zane ušiel, ale najväčším pozitívom bola fešná Krystal Vee, na ktorú sa príjemne pozeralo. Inak bieda... 30% ()

Paviozo odpad!

Naprosté znásilnění historie, kinematografie a všeho co vás napadne. Hlavní hrdina akáďan, příšerný herec, co bojuje kdesi na starověkém východě s asiatama, do toho jeho kámoš Olaf, Teuton z Germánie (??), Ron Perlman který svou rolí zde klesnul až na samé dno. Akční scény vypadají vážně jako parodie ("bacha, týmhle je armáda mocného Talase....kolik jich je? asi 50"), kostýmy sebrali někde ve skladech (asiaté v římském tělovém brnění s římskou důstojnickou helmou na hlavě). Vážně příšernost, snažil jsem se to dokoukat, moc jsem se snažil, ale stejně jsem musel přeskočit až na konec. A ten byl stejně hrozný jako celý film. ()

• Původně se mělo točit na blíže nespecifikovaném místě v Evropě (pravděpodobně v Maďarsku nebo Bulharsku), ale nakonec se štáb rozhodl pro Thajsko (filmovalo se v Bangkoku a okolí). (fiLLthe3DD)
  • Ve filmu se objevilo zhruba 400 komparzistů. (fiLLthe3DD)
  • Rozpočet činil zhruba 5 až 6 milionů amerických dolarů. Při natáčení v Thajsku pak štáb udájně musel čas od času pozastavit natáčení, jelikož se v záběru objevil nějaký turista a filmaří na turistických místech filmovali bez oficiálního povolení. (fiLLthe3DD)