Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 6 bodov
Tunidlo
Martin Turček
Nitra, Nitriansky, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Dr. House
(2004)
V sieti CIA
(2007)
Futurama
(1999)
Dexter
(2006)
Volajú ma Earl
(2005)
Mestečko South Park
(1997)
Newsroom
(2012)
Studio 30 Rock
(2006)
Frasier
(1993)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(8)
Flipper
TMaR
tikalok
Chyba
zupanic
pali87
Trsto
8Mattew008
Časové pásmo bolo zmenené