Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
Tuntum
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Komédia
Dráma
Akčný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Československo
Japonsko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Rodinná oslava
(1998)
Faunov labyrint
(2006)
Howlův kráčející hrad
(2004)
5 centimetrů za sekundu
(2007)
Mŕtva nevesta Tima Burtona
(2005)
Gran Torino
(2008)
Dókjúsei
(2016)
Bol som pri tom
(1979)
Podfu(c)k
(2000)
Tanec s vlkmi
(1990)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Baar