Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
24 fanúšikov
/ 15 bodov
Mr.Ocek
Daniel Mrocek
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Krátkometrážny
Animovaný
Akčný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Červený trpaslík
(1988)
Jistě, pane ministře
(1980)
Osmý smysl
(2015)
Newsroom
(2012)
Dr. House
(2004)
Lietajúci cirkus Montyho Pythona
(1969)
Dobrodružstvá kriminalistiky
(1989)
Knick: Doktoři bez hranic
(2014)
Hollywood
(1980)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
15 bodov
Fanklub
(24)
burina
Deimos
Max-Wesslo
Jellini
Katullka
zlabus
esopesokeso
paanka
BusterKeaton
Ersian
mr.filo
Ge8rges
NY152
Elementál
marie231
wero1000
Rondon
TerushkaJ
FQF
GrimDavid
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie
Časové pásmo bolo zmenené