Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
Winston
Filip N.
Česko
Pseudointelektuální pseudopedagog
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dokumentárny
Dráma
Komédia
Krátkometrážny
Animovaný
film
seriál
študentský…
Česko
USA
Slovensko
Nemecko
Rakúsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Memento
(2000)
Modrý zamat
(1986)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Requiem za sen
(2000)
Ucho
(1970)
Lost Highway
(1997)
Gauneri
(1992)
Ed Wood
(1994)
Spalovač mrtvol
(1968)
Nepřítel
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Jan_Mihal