Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
16 fanúšikov
/ 5 bodov
PetrK_009
Petr Kolovrátník
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
koncert
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Jurský park
(1993)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Dobyvatelia stratenej archy
(1981)
Dvanásť úloh pre Asterixa
(1976)
Matrix
(1999)
Duna
(2021)
Batman
(2022)
Pofajčíme, uvidíme
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(16)
Nevka
VSlunecnice
antonchigurh
Rayla91
Marcos22
annanah
Salem
Steven47
Radda
Deusmachin
Bluethet
perna182
Myska99
Vader_
cad_bane
DIATOR05