Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 5 bodov
vonstochow
Lenka J.
Beroun, Středočeský kraj, Česko
Každý den aspoň jeden film :-)
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Tanec s vlkmi
(1990)
Forrest Gump
(1994)
Statočné srdce
(1995)
Schindlerov zoznam
(1993)
Anglický pacient
(1996)
Priepasť
(1989)
Legenda o vášni
(1994)
Avatar
(2009)
Magická hlbočina
(1988)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(5)
Balakriele
PURE
Raskolnikov7
l.teddysek
Konstaa
Časové pásmo bolo zmenené